За Україну – без колаборантів і капітулянтів!
19 жовтня 2020, 15:30
На вихідних був з робочою поїздкою на Рівненщині. Рівне, Костопіль, Дубно - чудові міста з незабутнім колоритом і молодою сильною командою кандидатів у депутати місцевих рад від ЄС.
Читати далі →
Блог
14 жовтня 2020, 13:55
Вічна пам‘ять
Микола Микитенко. Герой, який з перших днів російської агресії пішов на фронт боронити свою країну. Сьогодні пішов у вічність. Напередодні Дня Захисника України в центрі Києва він підпалив себе.
14 жовтня 2020, 07:19
Вітаю захисників і захисниць України зі святом!
Друзі, вітаю захисників і захисниць України зі святом! Сьогодні унікальний святковий день – День захисника України та Покрови, Свято українського козацтва і річниця створення УПА.
13 жовтня 2020, 19:25
Опитування 25 жовтня - зловживання владою, які наражають на небезпеку життя та здоров’я громадян
Ініціатива Зеленського щодо проведення додаткового опитування в день голосування 25 жовтня створює не тільки політичний ризик для країни, а що головніше – ризик для життів громадян.
9 жовтня 2020, 19:59
Щодо відкриття проти мене кримінальної справи на вимогу Медведчука і Ко
Не здивувався, що Офіс Генерального прокурора України працює над виконанням завдань, поставлених очільником "п‘ятої колони" Медведчуком та його зграєю, відкриваючи кримінальні справи на їх замовлення.
26 вересня 2020, 13:48
АН-26
Щирі співчуття близьким і рідним курсантів та членів екіпажу АН-26, які загинули під час авіаційної катастрофи в районі міста Чугуєва.
17 вересня 2020, 08:58
День Рятівника
«Запобігти. Врятувати. Допомогти» - девіз рятівників, який визначає їх кредо. Ви завжди перші, завжди там, де потрібні захист та допомога, - долаючи вогонь, ви боронили країну від чорнобильської катастрофи, з перших днів російської агресії оберігали мешканців Сходу від ворожих обстрілів, доставляли гуманітарну допомогу, вивозили людей з небезпечних територій.
15 вересня 2020, 18:08
Хоча карантин в Україні посилюється, але є й гарні новини.
Хоча карантин в Україні посилюється, але є й гарні новини. Дуже багато заходів переходить у формат онлайн. Вибір величезний.
10 вересня 2020, 20:39
Родичі загиблих в українсько-російській війні вимагають створення ТСК щодо розслідування можливої державної зради
Друзі, сьогодні провели з Юрій Луценко прес-конференцію, присвячену спецоперації наших спецслужб, мета якої була документування та затримання російських військових злочинців, винних у збитті українських військових літаків та цивільного «Боїнга» МН-17.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини