Христос Воскрес!
2 травня 2021, 10:05
Дорогі друзі, брати і сестри, вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.
Читати далі →
Блог
26 квітня 2021, 09:21
Чорнобиль. 35 років потому
35 років тому сталася Чорнобильська катастрофа, яка змінила назавжди життя мільйонів людей та історію нашої країни. Ця трагедія не лише вразила Україну та сусідні з нами держави, – вона вплинула на весь світ.
25 квітня 2021, 10:06
Входження Ісуса Христа до Єрусалиму
Друзі, вітаю вас зі святом! Вже другий рік ми змушені жити в умовах локдауну. Пандемія примусила святкувати великі християнські свята у напівпорожніх храмах, соборах, церквах та молитовних будинках.
13 квітня 2021, 20:07
Вмерти за Україну, але не зараз...
Зі здивуванням прочитав інтерв’ю Зеленського “в TIME”, де президент заявив, що не треба було звільняти Шуми та інші населені пункти на Донбасі у зв’язку із тим, що там були втрати наших воїнів.
13 квітня 2021, 20:07
Вмерти за Україну, але не зараз...
Зі здивуванням прочитав інтерв’ю Зеленського “в TIME”, де президент заявив, що не треба було звільняти Шуми та інші населені пункти на Донбасі у зв’язку із тим, що там були втрати наших воїнів.
12 квітня 2021, 10:22
Ракетно-космічний піар
Сьогодні День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації і космонавтики. Будуть офіційні привітання з переліком «великих досягнень». Але для бравади та патетики сьогодні немає підстав.
2 квітня 2021, 21:24
"План "Б"?
Керівництво нашої країни, два роки поспіль розповідаючи про “мирні ініціативи та припинення вогню”, завели ситуацію у глухий кут. Відвівши війська, заборонивши проводити розвідку та адекватно реагувати на провокації, вони послабили наші позиції в умовах загострення ситуації на фронті.
1 квітня 2021, 15:56
Про судову реформу
Всі судді в Комі були представниками старої формації, що геть віджила своє. Ну й справді, чого тягнути, навіщо зволікати? Так, дійсно старі судді, вислужуючись перед новим монархом, завжди виносили суворі вироки. Але все це понтове позування на нікому непотрібних судових засіданнях, несамовите бажання прочитати справу, особисто виписати та оголосити вирок…
26 березня 2021, 09:52
День Нацгвардії. Як все починалось
Честь, мужність, закон – це гасло Нацгвардії, написане кров‘ю патріотів, які в буремні часи початку 2014 року стали в проломі за Україну. Прямо з Майдану добровольці йшли до лав новоствореної Національної гвардії. Саме тоді сильний і жорстокий ворог дізнався, що в Україні є Гвардія, яка не відступає!
Спільноти прихильників
Підписатися на новини