Свято Подяки на Софіївській
13 вересня 2021, 17:19
Дякую всім, хто долучився до Свята Подяки на Софіївській площі, яке було організоване за підтримки Всеукраїнського Собору та Євангельських Протестантських Церков України.
Читати далі →
Блог
12 вересня 2021, 09:09
Танкісти - чоловіки із залізним характером!
Танкові війська – гордість Збройних Сил України, символ нашої могутності та бойового потенціалу. Танкіст – не просто професія, – це героїчне покликання справжніх чоловіків із залізним характером.
10 вересня 2021, 19:09
Без жодного пострілу
Олександр Лукашенко, який під оплески відомого українського журналіста розповідав, як треба було воювати в 2014 році, без жодного пострілу здав Росії свою країну.
10 вересня 2021, 17:12
Свято Подяки на Софіївській вже цієї неділі
Друзі, в цю неділю приходьте на Софіївську площу, щоб разом відсвяткувати Всеукраїнське Свято Подяки. З 12:00 вас чекатимуть сімейні локації з розвагами, конкурсами та призами. А о 18:00 розпочнеться гала-концерт.
24 серпня 2021, 11:39
З Днем незалежності України!
30 років – невеликий проміжок часу для нашої країни, але для кожного з нас – це значна частина життя. Ми довели всьому світу, що здатні захистити свою країну, здатні самі обирати свій шлях, що українці – це нація сміливих, вільних і працьовитих людей, нація воїнів. Ніхто не зупинить нас в нашому прагненні жити у вільній, демократичній та європейській країні!
23 серпня 2021, 15:33
З Днем Державного Прапора України!
Синьо-жовтий прапор – це прапор сильних духом людей, це стяг під яким не одне покоління українців боролися за волю та свою державу. Це прапор нашої незалежності і свободи, прапор єднання нації, прапор боротьби і нашої перемоги!
27 липня 2021, 10:36
1033 річниця хрещення Київської Русі-України
Сьогодні 1033 річниця хрещення Київської Русі-України. Понад тисячу років тому наш народ вибрав для себе християнський шлях розвитку, що базується на принципах справедливості, милосердя, добра, правди та любові. Вірю, що ми ніколи з цього шляху не зійдемо! Зі святом!
14 липня 2021, 20:47
Маніпуляції навколо легалізації
Друзі, під моїм зверненням до Верховної Ради з’явилась достатньо велика кількість коментарів на підтримку законопроекту про легалізацію канабісу в Україні. Хочу дати відповідь на більшість цих дописів та спростувати тиражовані деякими ЗМІ маніпуляції.
13 липня 2021, 18:20
Заява з приводу спроби легалізації канабісу в Україні
Щодо проекту Закону про легалізацію в нашій країні канабісу (№ 5596) як Координатор Всеукраїнського Собору – об’єднання релігійних і громадських організацій, а також небайдужих громадян навколо ідеї побудови християнського шляху розвитку української держави та заради захисту сімейних цінностей, формування ефективної стратегії розвитку молодого покоління, напрацювання ефективної моделі профілактики негативних суспільних явищ (паління, алкоголізму, наркоманії, ігроманії тощо), популяризації здорового способу життя хочу сказати наступне.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини