Звільнення Маріуполя
13 червня 2021, 14:02
Сім років тому було звільнено одне із ключових міст Донбасу, головний порт Азовського моря - славетне місто Маріуполь.
Читати далі →
Блог
28 травня 2021, 19:53
Пам‘яті Віктора Івановича Гвоздя
Трагічно обірвалося життя справжнього патріота України, людини, яка присвятила життя захисту своєї країни, - генерала Віктора Івановича Гвоздя, який очолив Службу зовнішньої розвідки України в лютому 2014.
20 травня 2021, 17:28
П’ять відсотків
Днями офіс президента проінформував про чергову «новацію» та “перемогу” від Зеленського в напрямку зміцнення оборони і безпеки України у вигляді виділення не менше 5% на сектор оборони і безпеки від запланованого обсягу ВВП. Це подавалося у вигляді величезного досягнення чинного президента, а в реальності – свідчить про незнання тематики тими, хто запропонував і озвучив інформацію про цю “новелу”.
18 травня 2021, 09:14
Щоб депортувати  238 500 кримських татар, енкаведистам знадобилося три дні
Всього три дні знадобилося енкаведистам, щоб депортувати 238 500 кримських татар з Криму. На “збори” давали 20 хвилин. Депортацію, а по суті – геноцид, комуністичні недолюдки назвали “переселенням” до Казахстану, Узбекистану та Таджикистану. Під час “переселення” людей везли тижнями у товарняках. Без їжі і води. Померлих у цих “потягах смерті” не дозволяли ховати – викидали на ходу.
16 травня 2021, 11:16
Згадаймо жертв політичних репресій тоталітарного кривавого комуністичного режиму
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять та згадуємо понад півмільйона українців – жертв політичних репресій тоталітарного кривавого комуністичного режиму. Талановиті, патріотичні, енергійні, працьовиті українці зазнали жорстоких катувань та переслідувань за прагнення до свободи і волі, за любов до рідної мови та України.
8 травня 2021, 09:43
День пам’яті та примирення
Людське життя завжди непередбачуване, як би ретельно ми все не планували і не намагалися врахувати. Епідемії, економічні кризи, війни, природні катаклізми – це фактори, які не завжди можна передбачити та які можуть вносити свої корективи в життя не лише окремих країн, а й цілого світу.
2 травня 2021, 10:05
Христос Воскрес!
Дорогі друзі, брати і сестри, вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.
26 квітня 2021, 09:21
Чорнобиль. 35 років потому
35 років тому сталася Чорнобильська катастрофа, яка змінила назавжди життя мільйонів людей та історію нашої країни. Ця трагедія не лише вразила Україну та сусідні з нами держави, – вона вплинула на весь світ.
25 квітня 2021, 10:06
Входження Ісуса Христа до Єрусалиму
Друзі, вітаю вас зі святом! Вже другий рік ми змушені жити в умовах локдауну. Пандемія примусила святкувати великі християнські свята у напівпорожніх храмах, соборах, церквах та молитовних будинках.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини