Не можу заперечувати користі розумного загартування, але це не має жодного відношення до хрещення
19 січня 2021, 09:25
Сьогодні багато людей пірнатимуть в ополонку. Не можу заперечувати користі розумного загартування, але це не має жодного відношення до хрещення. Тому що, як вчить Євангеліє, свідоме хрещення можливе лише після щирого покаяння.
Читати далі →
Блог
15 січня 2021, 15:47
Енергетичний колапс, як технологія зради і капітуляції
Російською Федерацією ретельно відпрацьовані технології економічної та політичної експансії під прикриттям “експорту енергоносіїв”. Однією із важливих перемог в боротьбі з російською агресією було досягнення енергетичної незалежності нашої країни. Україна позбулася газової голки РФ і протягом останніх років не купувала жодного кубометру газу від агресора, не заводила з півночі жодного кіловату електроенергії.
1 січня 2021, 02:46
З Новим роком!
Друзі, вітаю з Новим роком! 2020-й рік був неймовірно важким. У цьому році ми пережили, здавалося б, всі проблеми, які тільки можна було собі уявити, – перманентні соціально-економічна, політична та безпекова кризи, до яких ще й додалася незахищеність країни від пандемії коронавірусу та підвищення цін на газ і електроенергію, яке влада принесла нам під ялинку.
25 грудня 2020, 09:32
Христос народився! Славімо Його!
Друзі! Вітаю вас зі світлим святом Різдва Христового! Сьогодні надзвичайний день, адже народження Спасителя - це дивовижна подія. В цей день народжується Надія на спасіння, безмежна Любов та Світло, що перемагає темряву. Осягнути це неможливо, можна лише, відкривши серце, відчути.
22 грудня 2020, 17:05
Блиск та злидні ФСБ
Два інформаційні матеріали щодо розслідування отруєння російського опозиційного політика Олексія Навального не залишили мокрого місця від пихатої Федеральної служби безпеки Росії, показавши їх нице нутро, сліпу готовність вбивати своїх громадян та найнижчий рівень професіоналізму.
6 грудня 2020, 09:59
Не зважаючи на зусилля чинної влади, армія продовжує захищати країну
Сьогодні День Збройних Сил України. Щиро вітаю зі святом всіх, хто не зважаючи на зусилля чинної влади, продовжує надійно захищати нашу державу.
5 грудня 2020, 11:40
З днем волонтера!
Для України усвідомлене масове волонтерство розпочалося з Революції Гідності, коли люди чергували на барикадах, приносили необхідні теплі речі, готували їжу, надавали необхідну медичну допомоги, рятуючи життя захисників Майдану.
28 листопада 2020, 11:11
Кожна нація має право та повинна себе захищати від зовнішніх та внутрішніх ворогів
В Україні за час Голодомору 1932–1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років у страшних муках загинули мільйони... Геноцид, зрежисований кремлівськими катами на чолі зі Сталіним, потрібен був радянській владі, щоб попередити повстання проти режиму та зламати український народ.
21 листопада 2020, 10:34
День Гідності та Свободи
Сьогодні – День Гідності та Свободи. День, коли ми відзначаємо початок і перемогу двох революцій – Помаранчевої та Революції Гідності, разом із цим згадуємо, яку ціну довелося заплатити за наше право бути вільною нескореною нацією.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини