День Соборності
22 січня 2022, 11:25
103 роки тому на Софіївській площі у Києві був проголошений Універсал про Злуку між ЗУНР (Галичина, Буковина, Закарпаття) та УНР (Наддніпрянщина) в єдину соборну Україну. Наші предки не встигли почати розвивати свою державу, адже за два тижні був захоплений Київ, а Україну розірвали на шматки та окупували на багато десятиліть «совєти»
Читати далі →
Блог
20 січня 2022, 09:51
Захистити Київ
В умовах загрози військового вторгнення РФ в Україну, влада демонструє злочинну бездіяльність і некомпетентність. У своєму черговому відеозверненні Зеленський називає можливість вторгнення РФ «чутками», натякаючи, що їх навмисне пускають наші західні партнери.
19 січня 2022, 19:33
Разом – переможемо!
Друзі, вітаю всіх з Хрещенням Господнім! Побачивши, яка величезна кількість людей вийшла підтримати опозицію, влада з переляку не змогла реалізувати свій брудний цинічний сценарій, – відступила, – і суд відмовив у арешті лідера опозиції Петра Порошенка.
17 січня 2022, 14:40
Народ vs влада
Під гаслами «Україні потрібен Порох, а не ваЗЕлін» тисячі українських патріотів сьогодні прийшли до аеропорту «Жуляни» та до Печерського суду, щоб підтримати п‘ятого президента України, захистити правду, захистити майбутнє своєї країни та своїх дітей!
16 січня 2022, 14:29
В разу необхідності поїдемо зустічати Порошенка на Банкову
Завтра в Україну, як і обіцяв, повертається лідер “Європейської Солідарності”, п’ятий президент України Петро Порошенко. Він прилетить о дев‘ятій годині до аеропорту “Жуляни”, де його будуть зустрічати тисячі патріотів.
15 січня 2022, 09:11
Україні потрібен Порох!
Влада йде шляхом Януковича, намагаючись відновити в країні авторитаризм, руйнуючи безпеку власної держави, знищуючи економіку країни та кидаючи за ґрати українських патріотів. Українці не дозволять деформувати країну за російсько-білоруськими лекалами. Зупинимо наступ «зеленої» п‘ятої колони!
6 січня 2022, 18:00
Окупація Казахстану потребує жорсткої реакції
Спонтанні протести в окремих регіонах Казахстану, викликані підвищенням цін на продукти першої необхідності і скраплений газ, за кілька днів перетворилися на потужну хвилю народного гніву проти авторитарної тиранії і беззаконня влади.
31 грудня 2021, 08:36
Вітаю з Новим роком!
Друзі, вітаю з Новим роком! Наприкінці року, підбиваючи підсумки, ми сподіваємося, що в Новому році все буде по-іншому та зміниться на краще.
24 грудня 2021, 22:30
Зі святом!
Сьогодні – день, коли народжуються Світло, яке перемагає темряву, Любов, яка перемагає злобу, Надія, що бере верх над розпачем та зневірою, Життя, що перемагає смерть. Осягнути це дуже важко, – можна лише повірити та відчути.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини