Майдан. 7 років по тому
18 лютого 2021, 14:51
Ранком 18 лютого 2014 року світило сонце. Синє небо немов підбадьорювало своєю глибиною і прозорістю. В подібні дні здається, що час нескінченний і попереду ціла вічність, наповнена змістом.
Читати далі →
Блог
3 лютого 2021, 14:24
Про блокування прокремлівських каналів
Блокування телерупорів кремлівської "п‘ятої колони" в Україні – єдиний реальний крок, що зміцнює національну безпеку, який зробила команда Зеленського за два роки.
29 січня 2021, 12:18
Пам‘яті Героїв Крут
Сьогодні День пам’яті Героїв Крут. Студенти, гімназисти, юнкери стали на підступах до Києва, намагаючись зупинити червоний терор, який насувався на Україну. Ані чисельна перевага ворога, ані власне невміння воювати не зупинили молодь, яка прагнула захистити свою землю.
28 січня 2021, 17:53
Розвідка звинувачує «зелену» владу в тому, що вона реалізує сценарій Кремля
Які ще висновки можна зробити із заяви Служби зовнішньої розвідки, що РФ «реалізує в Україні сценарій керованого хаосу і намагається створити необхідні умови для позачергових парламентських виборів».
24 січня 2021, 09:59
З Днем зовнішньої розвідки
Шановні співробітники та ветерани розвідки! Щиро вітаю вас з професійним святом! Перший підрозділ загальнодержавної розвідки, як важливу і необхідну інституцію незалежної країни, було створено більше сто років тому в буремні часи національно-визвольної боротьби в Українській Народній Республіці.
22 січня 2021, 09:50
Ніхто не подарує нам сильну демократичну країну
Сьогодні 101 рік тому на Софіївській площі у Києві був проголошений Універсал про Злуку між ЗУНР (Галичина, Буковина, Закарпаття) та УНР (Наддніпрянщина) в єдину соборну Україну. Подія величезної ваги. Але сто років тому наші предки не змогли повною мірою відчути, що означає це об’єднання, за два тижні був захоплений Київ.
19 січня 2021, 09:25
Не можу заперечувати користі розумного загартування, але це не має жодного відношення до хрещення
Сьогодні багато людей пірнатимуть в ополонку. Не можу заперечувати користі розумного загартування, але це не має жодного відношення до хрещення. Тому що, як вчить Євангеліє, свідоме хрещення можливе лише після щирого покаяння.
15 січня 2021, 15:47
Енергетичний колапс, як технологія зради і капітуляції
Російською Федерацією ретельно відпрацьовані технології економічної та політичної експансії під прикриттям “експорту енергоносіїв”. Однією із важливих перемог в боротьбі з російською агресією було досягнення енергетичної незалежності нашої країни. Україна позбулася газової голки РФ і протягом останніх років не купувала жодного кубометру газу від агресора, не заводила з півночі жодного кіловату електроенергії.
1 січня 2021, 02:46
З Новим роком!
Друзі, вітаю з Новим роком! 2020-й рік був неймовірно важким. У цьому році ми пережили, здавалося б, всі проблеми, які тільки можна було собі уявити, – перманентні соціально-економічна, політична та безпекова кризи, до яких ще й додалася незахищеність країни від пандемії коронавірусу та підвищення цін на газ і електроенергію, яке влада принесла нам під ялинку.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини