Зі святом Хрещення Господнього!
19 січня 2020, 11:12
Хрещення - це не екстремальна водна процедура, не загартування у холодній воді та пірнання в ополонку. Це свідомий вибір відмови від гріха, це очищення не тіла, а душі, це вибір єдино можливого шляху до Бога - шляху Правди, Віри та Любові
Читати далі →
Блог
1 січня 2020, 01:31
З Новим роком!
Друзі, сердечно вітаю з Новим роком! Нехай віра і справжня любов не залишають нас в новому році, а розчарування і негаразди не зупинять на шляху побудови сильної незалежної європейської країни, де панують мир, злагода, відповідальність та вічні християнські цінності.
27 грудня 2019, 10:14
Вітання Олександра Турчинова з Днем контррозвідки України
Щиро вітаю із річницею заснування контррозвідки незалежної України! Контррозвідники викривають та знешкоджують ворожу агентуру, зрадників та військових злочинців, стоять на заваді спробам розхитати ситуацію, нагнітати страх, створити хаос, зламати готовність українців чинити опір військовій агресії Росії та захищати країну.
25 грудня 2019, 11:49
Вітання з Різдвом Христовим
Народження Спасителя - це насправді дивовижна подія. На Землю прийшло справжнє Світло, справжня Любов. До нас прийшло Боже Слово. “І слово стало тілом і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його…” - так розповідає Євангеліє від Йоана про народження Месії.
19 грудня 2019, 22:11
«Ісконно руські» болота можуть легко вміститись в одну Московську область
Якщо від Росії відділити території, які були приєднані до неї через кров, насилля, зраду і брехню, то «ісконно руські» болота, що залишаться після цього, можуть легко вміститись у межі однієї Московської області.
12 грудня 2019, 09:14
Вітання Олександра Турчинова з нагоди Дня Сухопутних військ України
Шановні воїни та ветерани Сухопутних військ Збройних Сил України! Вітаю вас з професійним святом! Ви - найпотужніша складова ЗСУ. Саме від вас залежить міць армії і впевненість кожного громадянина України у тому, що вони надійно захищені.
6 грудня 2019, 13:01
Вітання Олександра Турчинова з нагоди Дня Збройних Сил України
Щиро вітаю з Днем Збройних Сил України воїнів ветеранів, а також військових капеланів ЗСУ! Вітаю всіх, хто присвятив своє життя військовій службі, справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.
21 листопада 2019, 11:12
Свято Гідності та Свободи
21 листопада 2013 року в Києві розпочалися протестні акції, які з часом переросли в одну з найважливіших в історії України подій - Революцію Гідності. Майдан розпочинався як відповідь на жорстокість та свавілля влади, на відсутність справедливості і правосуддя, на реальну небезпеку втрати європейської перспективи та навіть незалежності держави.
8 листопада 2019, 20:15
Про обшуки в адвокатському об‘єднанні «Турчинов і партнери»
Сьогодні в пресі з’явилася інформація про обшуки СБУ, де згадується адвокатське об’єднання “Турчинов і партнери”.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини