Приємно залишатися одним із головних ворогів проросійської "п‘ятої колони"
25 лютого 2020, 08:41
На інтернет-ресурсах та телеканалах, підконтрольних ОПЗЖ та проросійській "п‘ятій колоні", яка, на жаль, останнім часом достатньо впевнено почуває себе в нашій країні, поширюють так званий «рейтинг політичного негативу».
Читати далі →
Блог
18 лютого 2020, 16:19
18 лютого
18 лютого 2014 року стало переломним моментом Революції Гідності. Агонізуючий режим Януковича здійснив спробу знищити Майдан, втопивши його у крові. Вже зранку проти колони протестувальників, що намагалися пройти до Верховної Ради України, силовиками і залученим ними криміналітетом було масово застосовано зброю.
24 січня 2020, 10:35
З Днем зовнішньої розвідки України!
Розвідник - це не просто професія, це - покликання. Перший підрозділ загальнодержавної розвідки було створено більше 100 років тому під час визвольної боротьби ще в Українській Народній Республіці, як важливу і необхідну інституцію незалежної країни.
22 січня 2020, 09:40
День Соборності
«…Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна Республіка. Віднині український народ увільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об'єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної, незалежної української держави, на добро і щастя українського народу»
19 січня 2020, 11:12
Зі святом Хрещення Господнього!
Хрещення - це не екстремальна водна процедура, не загартування у холодній воді та пірнання в ополонку. Це свідомий вибір відмови від гріха, це очищення не тіла, а душі, це вибір єдино можливого шляху до Бога - шляху Правди, Віри та Любові
1 січня 2020, 01:31
З Новим роком!
Друзі, сердечно вітаю з Новим роком! Нехай віра і справжня любов не залишають нас в новому році, а розчарування і негаразди не зупинять на шляху побудови сильної незалежної європейської країни, де панують мир, злагода, відповідальність та вічні християнські цінності.
27 грудня 2019, 10:14
Вітання Олександра Турчинова з Днем контррозвідки України
Щиро вітаю із річницею заснування контррозвідки незалежної України! Контррозвідники викривають та знешкоджують ворожу агентуру, зрадників та військових злочинців, стоять на заваді спробам розхитати ситуацію, нагнітати страх, створити хаос, зламати готовність українців чинити опір військовій агресії Росії та захищати країну.
25 грудня 2019, 11:49
Вітання з Різдвом Христовим
Народження Спасителя - це насправді дивовижна подія. На Землю прийшло справжнє Світло, справжня Любов. До нас прийшло Боже Слово. “І слово стало тілом і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його…” - так розповідає Євангеліє від Йоана про народження Месії.
19 грудня 2019, 22:11
«Ісконно руські» болота можуть легко вміститись в одну Московську область
Якщо від Росії відділити території, які були приєднані до неї через кров, насилля, зраду і брехню, то «ісконно руські» болота, що залишаться після цього, можуть легко вміститись у межі однієї Московської області.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини