Вмерти за Україну, але не зараз...
13 квітня 2021, 20:07
Зі здивуванням прочитав інтерв’ю Зеленського “в TIME”, де президент заявив, що не треба було звільняти Шуми та інші населені пункти на Донбасі у зв’язку із тим, що там були втрати наших воїнів.
Читати далі →
Блог
12 квітня 2021, 10:22
Ракетно-космічний піар
Сьогодні День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації і космонавтики. Будуть офіційні привітання з переліком «великих досягнень». Але для бравади та патетики сьогодні немає підстав.
2 квітня 2021, 21:24
"План "Б"?
Керівництво нашої країни, два роки поспіль розповідаючи про “мирні ініціативи та припинення вогню”, завели ситуацію у глухий кут. Відвівши війська, заборонивши проводити розвідку та адекватно реагувати на провокації, вони послабили наші позиції в умовах загострення ситуації на фронті.
1 квітня 2021, 15:56
Про судову реформу
Всі судді в Комі були представниками старої формації, що геть віджила своє. Ну й справді, чого тягнути, навіщо зволікати? Так, дійсно старі судді, вислужуючись перед новим монархом, завжди виносили суворі вироки. Але все це понтове позування на нікому непотрібних судових засіданнях, несамовите бажання прочитати справу, особисто виписати та оголосити вирок…
26 березня 2021, 09:52
День Нацгвардії. Як все починалось
Честь, мужність, закон – це гасло Нацгвардії, написане кров‘ю патріотів, які в буремні часи початку 2014 року стали в проломі за Україну. Прямо з Майдану добровольці йшли до лав новоствореної Національної гвардії. Саме тоді сильний і жорстокий ворог дізнався, що в Україні є Гвардія, яка не відступає!
25 березня 2021, 11:30
З Днем Служби безпеки України!
Щиро вітаю зі святом співробітників та ветеранів СБУ, які, захищаючи безпеку України, не розміняли свою честь та гідність на посади, звання та бізнес-інтереси.
14 березня 2021, 10:35
Як розпочинався добровольчий рух
Добровольчий рух розпочався в найбільш небезпечні часи для України і став важливою складовою героїчної історії нашого народу.
18 лютого 2021, 14:51
Майдан. 7 років по тому
Ранком 18 лютого 2014 року світило сонце. Синє небо немов підбадьорювало своєю глибиною і прозорістю. В подібні дні здається, що час нескінченний і попереду ціла вічність, наповнена змістом.
3 лютого 2021, 14:24
Про блокування прокремлівських каналів
Блокування телерупорів кремлівської "п‘ятої колони" в Україні – єдиний реальний крок, що зміцнює національну безпеку, який зробила команда Зеленського за два роки.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини