1033 річниця хрещення Київської Русі-України
27 липня 2021, 10:36
Сьогодні 1033 річниця хрещення Київської Русі-України. Понад тисячу років тому наш народ вибрав для себе християнський шлях розвитку, що базується на принципах справедливості, милосердя, добра, правди та любові. Вірю, що ми ніколи з цього шляху не зійдемо! Зі святом!
Читати далі →
Блог
14 липня 2021, 20:47
Маніпуляції навколо легалізації
Друзі, під моїм зверненням до Верховної Ради з’явилась достатньо велика кількість коментарів на підтримку законопроекту про легалізацію канабісу в Україні. Хочу дати відповідь на більшість цих дописів та спростувати тиражовані деякими ЗМІ маніпуляції.
13 липня 2021, 18:20
Заява з приводу спроби легалізації канабісу в Україні
Щодо проекту Закону про легалізацію в нашій країні канабісу (№ 5596) як Координатор Всеукраїнського Собору – об’єднання релігійних і громадських організацій, а також небайдужих громадян навколо ідеї побудови християнського шляху розвитку української держави та заради захисту сімейних цінностей, формування ефективної стратегії розвитку молодого покоління, напрацювання ефективної моделі профілактики негативних суспільних явищ (паління, алкоголізму, наркоманії, ігроманії тощо), популяризації здорового способу життя хочу сказати наступне.
12 липня 2021, 17:53
Реінкарнація режиму Януковича
Печерський суд на замовлення «зеленої влади» кинув за ґрати бойового генерала, організатора оборони Маріуполя в серпні-вересні 2014 року генерала Ігоря Павловського.
1 липня 2021, 18:10
Фіскально-судова дубина
За законодавчими пріоритетами, які чинна влада протягує прискореними темпами через Верховну Раду, можна чітко собі уявити, яку модель держави намагається побудувати “зе-команда”.
28 червня 2021, 07:42
Шануймо Конституцію та нашу державу!
Лише на п’ятий рік своєї незалежності в нашій країні змогли прийняти власну Конституцію, і вже чверть століття ми живемо за Основним законом. Було багато спроб його змінювати та підлаштовувати під потреби тих чи інших політичних сил.
22 червня 2021, 16:32
«Державний переворот в Україні» – хронічна параноя Путіна
Хронічна параноя Путіна щодо «організації Штатами в Україні державного перевороту» (стаття Die Zeit) свідчить про те, що він, як і будь-який інший диктатор, не може зрозуміти, що справжні революції не можна підробити, замовити або організувати з-за кордону.
20 червня 2021, 06:49
Свято, що змінило світ
Вибираючи не пустопорожні балачки, а дії, віру не в “дива”, а в Бога, сподіваючись не на зовнішню допомогу, а на власні сили, власний розум і власну волю, – тільки так можна перемогти та побудувати Велику країну!
13 червня 2021, 14:02
Звільнення Маріуполя
Сім років тому було звільнено одне із ключових міст Донбасу, головний порт Азовського моря - славетне місто Маріуполь.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини