З Днем Збройних Cил України!
6 грудня 2023, 08:56
ЗСУ стали фундаментом нашої державності, запорукою і ключовою передумовою нашої свободи і незалежності. Наші воїни, їхні життя і здоров’я, їхні мужність і незламність – головна цінність країни. Від розуміння цього залежить наше існування та наша перемога.
Читати далі →
Блог
5 грудня 2023, 10:33
Ми б не вистояли без щоденної волонтерської допомоги
Сьогодні День волонтера. Ми б не вистояли і не перемогли на Помаранчевому Майдані та під час Революції Гідності без щоденної волонтерської допомоги. Але масовий волонтерський рух почався в Україні у 2014 році, коли неозброєна, не одягнена, не нагодована армія мусила протистояти російській агресії.
21 листопада 2023, 10:56
З днем Свободи і Гідності, незламні герої вільної країни!
Пройшло вже десять років з початку Революції Гідності, кожен день українці доводять всьому світу, що наше життя без гідності і свободи позбавлено сенсу.
11 жовтня 2023, 15:25
Віталій Баранов
Сьогодні ми попрощались з нашим побратимом, комбатом 206-го Віталієм Барановим. У 2014, коли над Україною нависла смертельна небезпека, підполковник Баранов повернувся до Збройних Сил, щоб захистити країну від російської навали.
1 жовтня 2023, 10:16
Зі святом, захисники та захисниці!
Сьогодні унікальний день – День захисників і захисниць України, Покрова Пресвятої Богородиці, Свято українського козацтва.
24 серпня 2023, 08:57
День Незалежності
Щодня, щогодини, щосекунди нашої боротьби ми відчуваємо, що значить Незалежність для кожного з нас та для всієї нашої держави. Це можливість жити та розвиватися у вільній країні, це право говорити мовою своїх предків, це щастя бути собою. Але за все це ми змушені платити кровʼю.
23 серпня 2023, 11:58
Нехай наш синьо-жовтий стяг завжди майорить над Україною!
Наш прапор впізнають та поважають сьогодні в усьому світі! Це прапор сильних духом людей, які готові йти до кінця, захищаючи себе, свої сім’ї та свою державу. Це стяг, з яким не одне покоління українців виборювали волю та свободу. Це прапор нашої незалежності, символ єднання нації, боротьби і нашої перемоги!
24 червня 2023, 11:48
Waffen-Wagner
Російській бунт безглуздий і безжальний, але він наближає нашу перемогу. З невдалої спроби силовиків тихо затримати Пригожина розпочався військовий бунт.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини