Вітання Олександра Турчинова з нагоди Дня Збройних Сил України
6 грудня 2019, 13:01
Щиро вітаю з Днем Збройних Сил України воїнів ветеранів, а також військових капеланів ЗСУ! Вітаю всіх, хто присвятив своє життя військовій службі, справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.
Читати далі →
Блог
21 листопада 2019, 11:12
Свято Гідності та Свободи
21 листопада 2013 року в Києві розпочалися протестні акції, які з часом переросли в одну з найважливіших в історії України подій - Революцію Гідності. Майдан розпочинався як відповідь на жорстокість та свавілля влади, на відсутність справедливості і правосуддя, на реальну небезпеку втрати європейської перспективи та навіть незалежності держави.
8 листопада 2019, 20:15
Про обшуки в адвокатському об‘єднанні «Турчинов і партнери»
Сьогодні в пресі з’явилася інформація про обшуки СБУ, де згадується адвокатське об’єднання “Турчинов і партнери”.
31 жовтня 2019, 12:23
Формула побудови великих країн сучасного світу
Початком Реформації, що змінила обличчя Європи та світу, вважають 31 жовтня 1517 року, коли священик Мартін Лютер розіслав знайомим свої знамениті «95 тез» для обговорення, а за іншою версією - прибив їх до дверей місцевої церкви.
18 жовтня 2019, 19:53
Дежавю
Сьогодні була надія, що апеляційний суд вибере шлях права і, не заплямовуючи себе, виправить свавілля Печерського суду щодо позбавлення без будь-яких підстав Сергія Пашинського волі. Цього не відбулося.
15 жовтня 2019, 18:22
Без строку давності
Є одна закономірність. Про те, як треба було «викинути» російські війська у Чорне море, говорять ті, хто намагається приховати свою безпосередню відповідальність за знищення Збройних Сил України, руйнацію сектору безпеки і оборони, відкриту чи приховану роботу проти власної держави на країну-агресора.
14 жовтня 2019, 10:49
Зі святом, захисники України!
Друзі, вітаю всіх захисників України зі святом! Логічно, що це свято ми відзначаємо сьогодні, на Покрову Пресвятої Богородиці. За легендою, під час облоги Візантії Аскольдом (так тим самим Київським князем) мешканці Царгорода звернулися з молитвою до Богородиці і вона їх вкрила своїм покровом, що зробило їх невидимими для Аскольда та його дружини.
11 жовтня 2019, 14:38
Росія ніколи не виконує взяті на себе зобов‘язання
В 2016 році вже був досвід розведення сил і в Золотому, і в Петровському. Як тільки наші війська відійшли, одразу ж російсько-терористичні угрупування спробували покращити свої позиції і знову з кров’ю та ризиком для життя довелося повертати свої рубежі.
9 жовтня 2019, 14:42
«Зброя та безпека» повинна стати головною виставкою озброєння Східної Європи
Відбулося відкриття головної української виставки озброєння, військової та спеціальної техніки “Зброя та безпека - 2019”. Проведення в Києві жовтневими днями цієї виставки стало доброю традицією для нашої країни.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини