Щодо повістки СБУ
25 травня 2022, 12:53
Отримав сьогодні зі ЗМІ інформацію, про неадекватний політичний піар Служби безпеки. А саме, – на сайті СБУ розміщена повістка про виклик мене майже тиждень тому на допит в якості свідка.
Читати далі →
Блог
23 травня 2022, 14:32
Герої всі, – хто наближають перемогу України!
Сьогодні День Героїв – свято на честь усіх захисників нашої країни, всіх тих, хто протягом не одного століття в минулому боронили і тих, хто сьогодні продовжують захищати Україну.
23 травня 2022, 13:44
«Вірні завжди» - морська піхота!
89 день війни, 40 днів з моменту зустрічі нашого «Нептуна» з «Москвою», День морської піхоти. Вітаю бійців, які мужньо захищають Україну в найгарячіших точках запеклої боротьби з ворогом! Разом – переможемо!
19 травня 2022, 17:30
День вишиванки
Сьогодні у День вишиванки на фронті, тому не у вишитій сорочці, а у військовій формі. Після перемоги вдягну свою улюблену сорочку, - вишиту червоним та білим по чорному.
18 травня 2022, 14:09
Чим кривавіша диктатура, тим ганебнішим буде її кінець
84 день війни, День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 78 років тому 238 500 кримських татар було депортовано комуністичними недолюдками з Криму. По дорозі загинуло близько ста тисяч людей.
15 травня 2022, 15:15
Пам'ятаємо та не допустимо!
81 день війни, День пам‘яті жертв політичних репресій. Згадуємо безневинно вбитих та закатованих, та боремося проти реставрації імперського кривавого монстра, де немає права на життя, права на майбутнє, де раби свободу міняють на дешеву ковбасу, де законом є бажання неадекватного маньяка-збоченця.
8 травня 2022, 10:24
«Перемогли нацистів — переможемо і рашистів!»
Гасло цьогорічних памʼятних дат в Україні – «Перемогли нацистів — переможемо і рашистів!». Перемога буде за нами, адже доля всього світу – його спокою та гідного життя – вирішується в Україні. З нами правда, з нами Бог і з нами буде перемога!
7 травня 2022, 20:15
Підпишіть петицію, щоб зупинити геноцид в Маріуполі
Маріуполь. Майже без перерви по «Азовсталі» завдаються ракетно-бомбові удари, безперервно працює артилерія, відсутні вода та їжа, закінчуються боєприпаси. Пішов зворотній відлік до того часу, коли будуть знищені наші герої-захисники - разом з цивільними, пораненими та дітьми.
6 травня 2022, 08:40
Завдяки піхоті, гадюку, що сидить у кремлі, буде поборено!
6 травня, 72 день війни, День піхоти. Вітаю воїнів, які щодня дають по зубам ворогу. Щоденна оборона нашої країни тримається на звичайній піхоті, яка в окопах, полях і лісах, в зруйнованих містах і селах, в холод і в спеку знищує ворога, не залишаючи йому жодного шансу просуватися вперед.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини