День добровольця
14 березня 2023, 14:19
В лютому минулого року тисячі добровольців, не чекаючи повісток, знову взяли в руки зброю і пішли захищати найважливіше – свою країну, свої родини, майбутнє своїх дітей! Ми часто говоримо, що герої не вмирають… на жаль… але ми зобов’язані зберегти пам’ять про кожного, хто віддав своє життя за Україну! Вічна слава!
Читати далі →
Блог
24 лютого 2023, 07:59
Війна
Вже рік. 24 лютого 2022 року я зустрів, як і багато хто з українців. За вікном лунали вибухи і чорне небо червоніло від спалахів. Рашисти рвалися до Києва, користуючись тим, що на їх шляху не було жодних оборонних укріплень і підготовлених рубежів.
18 лютого 2023, 08:17
Вогонь перемоги
18 лютого 2014 року, дев’ять років тому, агонізуючий режим Януковича здійснив спробу знищити Майдан, втопивши його у крові. Вже зранку проти колони протестувальників, що намагалися пройти до Верховної Ради України, силовики і залучений ними криміналітет масово застосували зброю.
22 січня 2023, 08:11
Ми самі повинні захистити, очистити і розбудувати нашу країну
В цей день 104 роки тому на Софіївській площі у Києві був проголошений Універсал про Злуку між ЗУНР та УНР в єдину соборну Україну. «...Однині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини Єдиної України – ЗУНР (Галичина, Буковина, Закарпаття) і Наддніпрянська Велика Україна.
1 січня 2023, 09:50
Нехай 2023 рік буде роком нашої перемоги!
Друзі, вітаю з Новим Роком! Зазвичай у ці дні підбивають підсумки і планують весь наступний рік. Підсумок один – ми вистояли, зруйнувавши всі плани московської орди, зупинили ворога та звільнили значну частину нашої країни. Цивілізований світ об’єднався проти агресії тиранії та визнав велич та силу духу української нації.
25 грудня 2022, 07:56
Світло завжди переможе темряву!
Вже шостий рік поспіль Україна офіційно святкує це радісне свято 25 грудня з усім цивілізованим світом та з переважною більшістю християнських церков, відриваючись назавжди від “руського міра” з іх застарілим фальшивим календарем.
6 грудня 2022, 09:13
286 день героїчної боротьби українського народу, День Лицарів світла  – День ЗСУ!
Коли жорстокий і підступний ворог 9 років тому напав на Україну, стало зрозуміло, що без потужних Збройних сил ми не збережемо нашу країну, не захистимо наші родини, не звільнимо нашу землю. Ми разом побудували могутню і незламну народну армію, відновили виробництво для неї сучасної зброї та військової техніки.
5 грудня 2022, 11:24
285 день повномасштабної війни, міжнародний День волонтера
Потужний волонтерський рух народився на Майдані. Сотні тисяч людей, які піднялися, щоб захистити свою гідність, свободу та майбутнє, вистояли в холодні зимові дні, тому що теплі речі, гаряче харчування, медичну допомогу, все, що необхідно для боротьби, – забезпечили волонтери. Саме волонтерська цілодобова робота підтримувала Майдан, а не “мільярди доларів західної допомоги”, вигадані російською пропагандою.
30 листопада 2022, 16:23
Снаряди
Керівництво “Укроборонпрому” зробило голосну заяву, що на 9-й місяць повномасштабної війни вони налагодили виробництво крупнокаліберних артилерійських снарядів.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини