Вітання з Днем Національної гвардії України
26 березня 2020, 09:58
Гвардійці стали надійним щитом нашої країни, одними з перших вступивши в бій та зупинивши просування російського агресора на сході. Саме тоді ворог дізнався, що в України є Гвардія, яка не відступає, Гвардія, яка завжди готова перемагати!
Читати далі →
Блог
25 березня 2020, 12:55
Вітання з нагоди Дня Служби безпеки України
Щиро вітаю з професійним святом патріотів та професіоналів, які захищають країну в лавах Служби безпеки України, та ветеранів Служби!
25 березня 2020, 09:31
День загальної молитви і посту за Україну
Сьогодні, 25 березня, Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій оголошено Днем загальної молитви і посту за Україну.
23 березня 2020, 12:37
Меморандум дій
Починаючи з січня поточного року вищі посадові особи держави бадьоро рапортували щодо готовності України до епідемії, яка насувається. Тим часом під пусту балаканину були продані складські запаси захисних засобів, залишились без масок і елементарних антисептиків навіть медичні заклади.
19 березня 2020, 13:27
Ліні Василівні Костенко сьогодні 90 років
Для України Ліна Костенко - більше ніж поет. Вона – совість і нерв нашої нації. Многая літа, Ліно Василівно! Раджу читати вірші Ліни Костенко, ніж чергове панічне повідомлення.
14 березня 2020, 12:34
Вітання з Днем добровольця
Друзі, вітаю вас з Днем добровольця! В найбільш драматичні часи для України, коли вирішувалася доля існування самої держави, розпочався добровольчий рух.
13 березня 2020, 17:14
Росія – агресор, а не міжнародний спостерігач
Шість років у нас іде війна, і це не громадянська війна і не внутрішній конфлікт, як про це розповідають кремлівські пропагандисти та російська агентура. Це визвольна війна України проти російських загарбників, що захопили частину нашої території.
6 березня 2020, 13:34
Вода
Останнім часом найвищі посадовці чинної влади роблять заяви щодо необхідності відновлення постачання води до окупованої російськими військами та анексованої Автономної Республіки Крим.
5 березня 2020, 15:42
Тиск Росії на віруючих на окупованих територіях не залишився поза увагою США
Нещодавно, під час моєї поїздки до США, мав зустрічі з багатьма конгресменами, сенаторами та представниками держдепу. На кожній зустрічі я наголошував щодо незаконності та ганебності дій Росії проти України та про переслідування ними релігійних громад, порушення прав та свобод громадян на окупованих РФ територіях.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини