Яка Конституція найкраща?
28 червня 2019, 11:50
Сьогодні - День Конституції України. Конституція - це базис, Основний закон, який не лише гарантує права, він формує відповідальність і обов’язки держави та її громадян. Насамперед Конституція - запорука стабільності.
Читати далі →
Блог
25 червня 2019, 13:11
Страсбурзька змова
П’ять років тому через анексію Криму, розв’язання війни на Донбасі, чисельну кількість жертв серед українців, ПАРЄ позбавила Росію права голосу і виключила її представників зі своїх керівних органів, після чого Кремль змушений був прибрати свою делегацію зі Страсбургу.
19 червня 2019, 16:03
З життя пішов Дмитро Тимчук - справжній патріот України
З Дмитром ми познайомилися в буремні часи на початку 2014 року, коли розпочалася агресія РФ проти нашої країни. Це була не класична війна, а її брудна гібридна форма, коли українців убивали не тільки на фронті, але й намагалися деформувати їх свідомість, використовуючи величезний арсенал інформаційних технологій та провокацій.
16 червня 2019, 09:52
Вітаю з Днем Святої Трійці!
На п’ятдесятий день після Воскресіння Христового, як і обіцяв Господь, на апостолів зійшов Дух Святий, який дозволив усвідомити їм нерозривну єдність Бога-Отця, Бога-Сина і Бога-Святого Духа. В цей день після палкої проповіді апостола Петра покаялося та прийняло хрещення три тисячі чоловік.
7 червня 2019, 13:43
Реванш не пройде!
Останнім часом в деяких ЗМІ знову почали тиражуватися брехливі заяви, пов’язані з трагічними кримськими подіями 2014 року. Зазвичай цей бруд скоординовано просувають люди, що керували за часів Януковича Міністерством оборони, Генеральним штабом, іншими силовими структурами, урядом АР Криму та пов’язані з ними “експерти”.
6 червня 2019, 11:43
8 червня об 11:00 приєднуйтесь до Всеукраїнської ходи на захист сімейних цінностей, прав дітей і сімей
Стрімке зростання смертності та зниження народжуваності, міграційні хвилі, що вимивають з країни величезні трудові та інтелектуальні ресурси - це вже не демографічна криза, це демографічна катастрофа!
28 травня 2019, 21:42
Головний ситуаційний центр РНБО працює в штатному режимі
Олександр Данилюк на своїй сторінці в Фейсбуці показав відсутність комп’ютерної техніки в приміщеннях, детально не пояснивши глядачам, де відбувається ця зйомка. А у зв’язку із його призначенням Секретарем РНБО України у наших громадян може виникнути підозра, що ці проблеми стосуються Апарату РНБО.
28 травня 2019, 14:44
Ні - реваншу!
Колишній “регіонал” Нестор Шуфрич подав заяву до ГПУ, ДБР та СБУ щодо відкриття кримінального провадження проти мене за наказ у 2014 році знищувати ворогів та боронити свою країну від російських загарбників.
19 травня 2019, 10:05
Звернення з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять понад півмільйона українців - жертв політичних репресій безжального комуністичного режиму, які зазнали жорстоких катувань та переслідувань за волелюбний дух, одвічне прагнення до свободи, любов до рідної землі.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини