Вітання з Новим роком!
1 січня 2019, 07:48
Друзі, сердечно вітаю з Новим роком! Цей рік для України був черговим роком боротьби за свободу і незалежність, роком розбудови сильної національної держави, в основі якої - потужні Збройні Сили, надійний і ефективно діючий сектор безпеки і оборони.
Читати далі →
Блог
25 грудня 2018, 10:49
Вітання з Різдвом Христовим!
Шановні друзі! Вітаю вас зі світлим святом Різдва Христового! День народження Спасителя - дивовижний День, коли у світ прийшли Любов і Світло, які перемагають холодну ніч, злобу та темряву страху.
12 грудня 2018, 12:23
Вітання з нагоди Дня Сухопутних військ України
Шановні воїни та ветерани Сухопутних військ Збройних Сил України! Ви є найпотужнішою складовою Збройних Сил України, на якій базуються міць армії і впевненість кожного громадянина України у гарантованому захисті, забезпеченні суверенітету, недоторканності та свободи.
6 грудня 2018, 11:12
Вітання з нагоди Дня Збройних Сил України
Шановні воїни та ветерани Збройних Сил України! Щиро вітаю з Днем Збройних Сил України всіх, хто присвятив своє життя військовій службі, справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.
5 грудня 2018, 11:24
Вітання з нагоди Міжнародного дня волонтера
Шановні друзі, вітаю з Днем волонтера! Бути волонтером - означає віддавати частку свого серця іншим, бути готовим протягнути руку підтримки тим, кому це найнеобхідніше.
21 листопада 2018, 10:37
Вітання Олександра Турчинова з нагоди Дня десантно-штурмових військ Збройних Сил України
Шановні воїни та ветерани Десантно-штурмових військ Збройних Сил України! Щиро вітаю вас з професійним святом!
21 листопада 2018, 09:22
Звернення Олександра Турчинова з нагоди Дня Гідності та Свободи
Нинішній день – день і радощів, і смутку. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців. Ми вчергове довели, що здатні згуртуватися навколо великої мети – свободи і незалежності.
16 листопада 2018, 06:28
Вітання з нагоди Дня працівників телебачення, радіо і зв’язку
Шановні друзі, працівники телебачення, радіо і зв’язку, вітаю з професійним святом!
15 листопада 2018, 17:54
Військово-політичне керівництво РФ на фейкових виборах з тим саме успіхом могло б обрати очільниками фейкових республік двох дворняг з Підмосков’я
Москва намагається бездарно приховати окупацію частини українського Донбасу за організованими фейковими виборами. Це все одно, що намагатися сховати слона за граблями, які щойно вдарили йому по хоботу.
Підписатися на новини