Мамина остання подорож
16 вересня 2019, 19:21
Сьогодні провів у останню земну подорож Маму. Вона тихо, але гідно жила. Так само вона і пішла на Небо, до Царства Світла і Любові, де немає болю, страждань, бруду і хвороб, де немає немічних і тих, що плачуть. Всім, чого я досяг у цьому житті, я завдячую Богу і моїй любій Мамі.
Читати далі →
Блог
5 вересня 2019, 14:33
Земля
Створення ринку землі є стратегічним питанням, що багато років штучно блокувалось у нашій країні. Прозорий ринок землі здатний значно збільшити інвестиційну привабливість вітчизняного агропромислового комплексу, зупинити тіньові схеми земельного обігу, стати значним ресурсом економічного зростання та збільшити надходження до центрального і місцевих бюджетів.
1 вересня 2019, 09:17
Друга світова
80 років тому почалася Друга світова війна. Війни ніколи не починаються зненацька, без масштабної та довготривалої підготовки, без відповідних передумов, без роздування маленьких вогників, які з часом перетворюються на страшну пожежу!
24 серпня 2019, 12:04
Молебень за Україну у Софії Київській
За традицією зранку в День Незалежності у Святій Софії лідери провідних український церков та релігійних організацій провели спільний молебень за Україну.
24 серпня 2019, 09:05
З Днем Незалежності! 
Друзі, вітаю всіх вас з нашим великим святом. У цей день згадуємо всіх героїв, завдяки яким ми набули і захистили нашу Незалежність і Свободу! Пам’ятаймо і йдемо вперед, захищаючи та зміцнюючи свою країну! Нехай Господь береже Україну і кожного з вас!
23 серпня 2019, 09:20
Вітання Олександра Турчинова з нагоди Дня Державного Прапора України
Синій і жовтий - небо і пшениця, ці кольори нашого стягу - уособлення прагнень поколінь українців бути господарями на власній землі. Попри будь-який спротив, попри будь-яку ціну.
21 серпня 2019, 13:11
Запрошення РФ до G7 стане потужним фактором підтримки російської агресії
Запрошення РФ приєднатися наступного року до участі у саміті країн “Великої сімки”, про що, як повідомляють ЗМІ, говорили президенти США та Франції, стане потужним фактором реабілітації та підтримки російської агресії.
22 липня 2019, 16:07
Ходіння по пустелі
ЦВК продовжує підрахунок голосів. Але вже зрозуміло, які політичні сили проходять до парламенту. Що вражає - це результат ОПЗЖ та ще кількох проросійських проектів, які не подолали прохідний бар’єр.
28 червня 2019, 11:50
Яка Конституція найкраща?
Сьогодні - День Конституції України. Конституція - це базис, Основний закон, який не лише гарантує права, він формує відповідальність і обов’язки держави та її громадян. Насамперед Конституція - запорука стабільності.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини