Вітання з нагоди Дня працівників телебачення, радіо і зв’язку
16 листопада 2018, 06:28
Шановні друзі, працівники телебачення, радіо і зв’язку, вітаю з професійним святом!
Читати далі →
Блог
15 листопада 2018, 17:54
Військово-політичне керівництво РФ на фейкових виборах з тим саме успіхом могло б обрати очільниками фейкових республік двох дворняг з Підмосков’я
Москва намагається бездарно приховати окупацію частини українського Донбасу за організованими фейковими виборами. Це все одно, що намагатися сховати слона за граблями, які щойно вдарили йому по хоботу.
3 листопада 2018, 13:49
Вітання з нагоди Дня ракетних військ і артилерії
Шановні ракетники і артилеристи, конструктори, працівники та ветерани ракетних військ і артилерії! Щиро вітаю вас з професійним святом! Ракетні війська і артилерія – один з найважливіших родів військ, що забезпечують вогневою міццю, безпосередньо впливаючи на успіх бою, без чого перемога в сучасних війна неможлива.
3 листопада 2018, 13:06
Вітання з нагоди Дня інженерних військ
Шановні воїни-інженери, конструктори, працівники та ветерани інженерних військ! Щиро вітаю Вас з професійним святом! На вас лежить велика відповідальність за інженерне забезпечення бойових дій частин, з’єднань і об’єднань всіх видів Збройних Сил. Ви - досвідчені професіонали, які виконують бойові завдання і у воєнний, і у мирний час.
14 жовтня 2018, 11:09
Вітання з нагоди свята Дня захисника України
Дорогі співвітчизники! Шановні воїни, співробітники силових структур, ветерани та волонтери! Щиро вітаю вас зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!
17 вересня 2018, 08:43
Вітання з нагоди Дня рятівника
Шановні рятувальники, працівники та ветерани цивільного захисту країни! Вітаю вас з професійним святом! Державна служба України з питань надзвичайних ситуацій – важлива ланка у сфері національної безпеки і оборони, надійний заслін громадян від природних та техногенних катастроф.
13 вересня 2018, 21:49
Від наркоманії та алкоголізму ми втрачаємо на кілька порядків більше українців, ніж на полі бою!
Згідно із статистичними даними, в Україні близько 1 мільйона людей мають наркотичну залежність, ще більше - страждають від алкоголізму. Щороку ці цифри зростають приблизно на 10-15 відсотків. Особливо небезпечно, що алкогольна та наркозалежність дедалі більше поширюються серед молоді.
9 вересня 2018, 09:04
Вітання з нагоди Дня танкіста
Шановні воїни-танкісти! Дорогі ветерани танкових військ і працівники танкобудівної галузі України! Щиро вітаю вас з професійним святом! Танкові війська - особлива гордість Збройних Сил України, символ нашої незламної могутності та бойового потенціалу. Танкіст – не тільки професія, - це героїчне покликання справжніх чоловіків із залізним характером.
7 вересня 2018, 09:11
Вітання з нагоди Дня військової розвідки
Шановні воїни-розвідники! Щиро вітаю з професійним святом! Військовий розвідник - це не просто професія, це - покликання. Понад чверть століття співробітники Головного управління розвідки з честю, на високому професійному рівні, виконують свій військовий обов’язок перед Батьківщиною і Українським народом - гарантувати національну безпеку і оборону України, її суверенітет і територіальну цілісність.
Підписатися на новини