Вітання з нагоди Дня військ зв'язку
8 серпня 2018, 09:16
Шановні військові зв’язківці Збройних Сил України! Ви є уособленням надійності військового зв’язку у надважливій справі забезпечення безперебійного управління Збройними Силами України як у мирний час, так і у надскладний період відсічі російському агресорові, що посягнув на територіальну цілісність України.
Читати далі →
Блог
5 серпня 2018, 06:28
Вітання з нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України
Сьогодні, відзначаючи професійне свято військових авіаторів – День Повітряних Сил Збройних Сил України, народ України пишається своїми захисниками!
29 липня 2018, 10:43
Вітання з нагоди Дня Сил спеціальних операції Збройних Сил України
Сьогодні Сили спеціальних операцій Збройних Сил України з гордістю відзначають своє професійне свято, започатковане два роки тому як визнання вагомих заслуг у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність нашої держави.
15 липня 2018, 10:05
Вітання з нагоди Дня українських миротворців
Шановні воїни-миротворці! Дорогі ветерани! Сьогодні, вітаючи вас з професійним святом - Днем українських миротворців, я з глибокою повагою тисну кожному руку за мужність, вірність присязі, звитягу та зразкове виконання службових обов'язків.
10 липня 2018, 15:06
Прощання з Левком Лук‘яненком
Сьогодні попрощались з Левком Лук‘яненком - людиною, яка стала символом незламності, незалежності та свободи України, героєм, який буде завжди з Україною, якій він присвятив все своє життя.
7 липня 2018, 23:34
Співчуття рідним і близьким Л.Лук’яненка з приводу його смерті
Пішов з життя Левко Лук’яненко - справжній герой, справжній патріот України, який радянською імперією був засуджений до смертної кари та 25 років провів в радянських тюрмах і таборах за свої переконання, за віру в незалежну Україну.
4 липня 2018, 10:54
Вітання з нагоди Дня Національної поліції України
Щиро вітаю працівників Національної поліції з професійним святом! Ви були першими серед силових підрозділів сектору безпеки і оборони, хто сміливо пішов шляхом кардинальних змін та реформ.
1 липня 2018, 09:02
Вітання з нагоди Дня Військово-морських Сил Збройних Сил України
Щиро вітаю бойовий склад та ветеранів Військово-морських Сил з професійним святом! Україна з давніх-давен була могутньою морською державою – історія її флоту бере початок з часів Київської Русі та Запорізької Січі.
28 червня 2018, 08:21
Вітання з Днем Конституції України
Щиро вітаю з Днем Конституції України! Конституційному процесу України понад 300 років – Конституція Пилипа Орлика закріпила демократичні традиції козацтва, багато у чому випередивши свій час.
Підписатися на новини