Звернення з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні
20 лютого 2019, 08:55
Сьогодні День Героїв Небесної Сотні - сумна і світла дата. Ми живемо в епоху Героїв. Героїв, яких об’єднала любов до рідної землі. Героїв, які стали символом єдності українського суспільства і його славою.
Читати далі →
Блог
31 січня 2019, 18:46
Питання, що залишилося без відповіді
Кандидат на президентську посаду Гриценко на питання, чому він як кадровий офіцер не пішов захищати країну у драматичні часи 2014 року, коли вирішувалася доля нашої держави, не спромігся вигадати жодного, бодай пристойного, виправдання.
29 січня 2019, 10:38
Звернення Секретаря РНБО України О.Турчинова з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут
Сьогодні День пам’яті Героїв Крут… Нерівна битва кількох сотень героїв з більшовицькою зграєю, яка сунула на Київ – незабутня сторінка в історії України.
24 січня 2019, 13:10
Вітання з нагоди Дня зовнішньої розвідки України
Шановні офіцери та ветерани-розвідники! Щиро вітаю вас з професійним святом! Цьогоріч свій столітній ювілей українські розвідники вперше святкуватимуть на державному рівні.
23 січня 2019, 12:54
О. Турчинов привітав Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з ювілеєм
Є люди - світи, люди - епохи, люди - велетні. Таким є Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, якому сьогодні виповнюється дев’яносто років!
1 січня 2019, 07:48
Вітання з Новим роком!
Друзі, сердечно вітаю з Новим роком! Цей рік для України був черговим роком боротьби за свободу і незалежність, роком розбудови сильної національної держави, в основі якої - потужні Збройні Сили, надійний і ефективно діючий сектор безпеки і оборони.
25 грудня 2018, 10:49
Вітання з Різдвом Христовим!
Шановні друзі! Вітаю вас зі світлим святом Різдва Христового! День народження Спасителя - дивовижний День, коли у світ прийшли Любов і Світло, які перемагають холодну ніч, злобу та темряву страху.
12 грудня 2018, 12:23
Вітання з нагоди Дня Сухопутних військ України
Шановні воїни та ветерани Сухопутних військ Збройних Сил України! Ви є найпотужнішою складовою Збройних Сил України, на якій базуються міць армії і впевненість кожного громадянина України у гарантованому захисті, забезпеченні суверенітету, недоторканності та свободи.
6 грудня 2018, 11:12
Вітання з нагоди Дня Збройних Сил України
Шановні воїни та ветерани Збройних Сил України! Щиро вітаю з Днем Збройних Сил України всіх, хто присвятив своє життя військовій службі, справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини