Вітання з нагоди Дня військ зв'язку
8 серпня 2017, 08:09
Бажаю вам, воїни-зв’язківці, міцного здоров’я, професійних успіхів та перемог, нових досягнень у подальшому розвитку військ зв’язку та зміцненні обороноздатності держави!
Читати далі →
Блог
6 серпня 2017, 10:34
"Крилаті воїни" - взірець служіння Українському народові. Зі святом!
Шановні воїни та працівники Повітряних Сил Збройних Сил України! Дорогі ветерани! Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня Повітряних Сил Збройних Сил України!
4 серпня 2017, 12:13
Вітання з Днем Національної поліції України
Щиро вітаю українських поліцейських з професійним святом! Однією з перших реформ МВС був перехід від міліції радянського зразка до сучасної європейської поліції.
2 серпня 2017, 10:40
Вітання з нагоди Дня високомобільних десантних військ 
Герої-десантники, ви завдяки своїй мужності та героїзму пришвидшуєте перемогу нашої Держави над ворогом! Бажаю вам міцного здоров'я, родинного щастя, стійкості духу та оптимізму!
29 липня 2017, 13:16
Щиро вітаю бойовий склад Сил спеціальних операцій з професійним святом!
Сили спеціальних операцій стали взірцем для всіх Збройних Сил України, прикладом мужності, відваги та професіоналізму. Ви - потужна сила нашої армії, гордість нашої країни, гідні продовжувачі славетних традицій українського війська!
15 липня 2017, 11:54
Вітання з нагоди Дня українських миротворців
Схиляємо голови перед героями, які загинули, виконуючи благородну місію захисту миру, запобігаючи та ліквідуючи загрози життю людей! Ваш подвиг ніколи не буде забутий!
13 липня 2017, 14:17
Україна боротиметься за Олега Сенцова до перемоги
Сьогодні у українського патріота Олега Сенцова День народження. Третій рік він зустрічає його в застінках російського гестапо.
2 липня 2017, 10:35
З Днем Військово-морських сил!
Щиро вітаю бойовий склад та ветеранів Військово-морських сил з професійним святом! Україна - морська держава, це склалося історично ще з часів морських походів княжого флоту Київської Русі.
28 червня 2017, 10:38
З Днем Конституції України!
В Основному законі, ухваленому вже більше 20 років тому, чітко зафіксовано, що Україна - унітарна, суверенна, незалежна, демократична, соціальна, правова держава -рівноправний член світової спільноти.
Підписатися на новини