Вітання з нагоди Дня українського добровольця
14 березня 2018, 09:31
Чотири роки тому, коли сильний та жорстокий ворог напав на Україну, я закликав всіх свідомих патріотів брати зброю і боронити Батьківщину. Тоді справжні українські патріоти прямо з Майдану пішли на фронт, і, не маючи військової підготовки, якісної зброї, навіть військового однострою, зупинили російську навалу.
Читати далі →
Блог
18 лютого 2018, 10:08
18-20 лютого. Перемога Революції Гідності
Чотири роки тому влада маріонетки Кремля - Януковича перейшла рубікон. Вже з січня 2014 року силовики, об‘єднавшись зі звичайним криміналітетом, почали викрадати, катувати та вбивати захисників Майдану.
31 січня 2018, 14:16
Співчуття рідним і близьким Леоніда Каденюка у зв’язку з його смертю
Сьогодні від нас пішов перший український космонавт Леонід Каденюк – людина-легенда, людина-подвиг. Він все життя присвятив Україні і надзвичайно багато зробив для того, щоб вона залишалася космічною державою.
29 січня 2018, 09:44
Звернення з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут
Сто років тому до історії українського визвольного руху була вписана нова сторінка. Відважні юні патріоти написали її своєю кров’ю, вступивши у нерівний бій з російсько-більшовицькою ордою та зупинивши на критично важливі чотири дні наступ ворога на Київ.
19 січня 2018, 08:01
Зі святом Хрещення Господнього!
Друзі, вітаю зі святом Хрещення Господа нашого Ісуса Христа! Вважається, що цього дня близько двох тисяч років тому Ісус Христос, перед тим як розпочати своє служіння, прийняв хрещення в річці Іордан від Іоана Хрестителя.
31 грудня 2017, 10:55
З Новим 2018 роком!
Сьогодні ми перегортаємо ще одну сторінку новітньої історії України. Завершився черговий рік боротьби за свободу і незалежність. Ніхто, крім нас, українців, не зацікавлений у розбудові сильної незалежної України. І ніхто, окрім нас, цього не зробить!
27 грудня 2017, 15:14
Вітання з Днем контррозвідки України
Вітаю справжніх воїнів, які захищають країну від іноземних спецслужб, особливо від таких агресивних, як спецслужби Російської Федерації!
25 грудня 2017, 10:32
Вітаю зі світлим святом Різдва Христового!
Шановні друзі! Вітаю вас зі світлим святом Різдва Христового! Син Божий прийшов на Землю, щоб зігріти наші холодні серця Своєю безмежною любов’ю, дати нам надію, спасіння та вічне життя!
12 грудня 2017, 08:37
Вітання з нагоди Дня Сухопутних військ України
Сухопутні війська – основа бойової могутності Збройних Сил України, слава і сила армії. Сьогодні Сухопутні війська відіграють вирішальну роль у антитерористичній операції на Сході нашої держави. Завдяки вашому професіоналізму, звитязі та героїзму ми даємо відсіч сильному та жорстокому ворогу.
Підписатися на новини