Спогади та маніпуляції
23 березня 2019, 10:38
Щороку в березні відбувається багато розмов, щирих спогадів та традиційних політичних маніпуляцій навколо трагічних подій, пов’язаних з роковинами окупації Криму та початком війни, що була розв’язана РФ проти нашої країни.
Читати далі →
Блог
14 березня 2019, 08:35
Вітання з нагоди Дня українського добровольця
Шановні воїни-добровольці, славетні сини і доньки України! Щиро вітаю зі святом! Добровольчий рух назавжди увійшов в історію героїчної боротьби і перемоги України, він завжди буде підтвердженням могутності і незламності нашої держави і всього її народу!
20 лютого 2019, 08:55
Звернення з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні
Сьогодні День Героїв Небесної Сотні - сумна і світла дата. Ми живемо в епоху Героїв. Героїв, яких об’єднала любов до рідної землі. Героїв, які стали символом єдності українського суспільства і його славою.
31 січня 2019, 18:46
Питання, що залишилося без відповіді
Кандидат на президентську посаду Гриценко на питання, чому він як кадровий офіцер не пішов захищати країну у драматичні часи 2014 року, коли вирішувалася доля нашої держави, не спромігся вигадати жодного, бодай пристойного, виправдання.
29 січня 2019, 10:38
Звернення Секретаря РНБО України О.Турчинова з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут
Сьогодні День пам’яті Героїв Крут… Нерівна битва кількох сотень героїв з більшовицькою зграєю, яка сунула на Київ – незабутня сторінка в історії України.
24 січня 2019, 13:10
Вітання з нагоди Дня зовнішньої розвідки України
Шановні офіцери та ветерани-розвідники! Щиро вітаю вас з професійним святом! Цьогоріч свій столітній ювілей українські розвідники вперше святкуватимуть на державному рівні.
23 січня 2019, 12:54
О. Турчинов привітав Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з ювілеєм
Є люди - світи, люди - епохи, люди - велетні. Таким є Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, якому сьогодні виповнюється дев’яносто років!
1 січня 2019, 07:48
Вітання з Новим роком!
Друзі, сердечно вітаю з Новим роком! Цей рік для України був черговим роком боротьби за свободу і незалежність, роком розбудови сильної національної держави, в основі якої - потужні Збройні Сили, надійний і ефективно діючий сектор безпеки і оборони.
25 грудня 2018, 10:49
Вітання з Різдвом Христовим!
Шановні друзі! Вітаю вас зі світлим святом Різдва Христового! День народження Спасителя - дивовижний День, коли у світ прийшли Любов і Світло, які перемагають холодну ніч, злобу та темряву страху.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини