Вітання з нагоди Дня Сухопутних військ України
12 грудня 2018, 12:23
Шановні воїни та ветерани Сухопутних військ Збройних Сил України! Ви є найпотужнішою складовою Збройних Сил України, на якій базуються міць армії і впевненість кожного громадянина України у гарантованому захисті, забезпеченні суверенітету, недоторканності та свободи.
Читати далі →
Блог
6 грудня 2018, 11:12
Вітання з нагоди Дня Збройних Сил України
Шановні воїни та ветерани Збройних Сил України! Щиро вітаю з Днем Збройних Сил України всіх, хто присвятив своє життя військовій службі, справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.
5 грудня 2018, 11:24
Вітання з нагоди Міжнародного дня волонтера
Шановні друзі, вітаю з Днем волонтера! Бути волонтером - означає віддавати частку свого серця іншим, бути готовим протягнути руку підтримки тим, кому це найнеобхідніше.
21 листопада 2018, 10:37
Вітання Олександра Турчинова з нагоди Дня десантно-штурмових військ Збройних Сил України
Шановні воїни та ветерани Десантно-штурмових військ Збройних Сил України! Щиро вітаю вас з професійним святом!
21 листопада 2018, 09:22
Звернення Олександра Турчинова з нагоди Дня Гідності та Свободи
Нинішній день – день і радощів, і смутку. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців. Ми вчергове довели, що здатні згуртуватися навколо великої мети – свободи і незалежності.
16 листопада 2018, 06:28
Вітання з нагоди Дня працівників телебачення, радіо і зв’язку
Шановні друзі, працівники телебачення, радіо і зв’язку, вітаю з професійним святом!
15 листопада 2018, 17:54
Військово-політичне керівництво РФ на фейкових виборах з тим саме успіхом могло б обрати очільниками фейкових республік двох дворняг з Підмосков’я
Москва намагається бездарно приховати окупацію частини українського Донбасу за організованими фейковими виборами. Це все одно, що намагатися сховати слона за граблями, які щойно вдарили йому по хоботу.
3 листопада 2018, 13:49
Вітання з нагоди Дня ракетних військ і артилерії
Шановні ракетники і артилеристи, конструктори, працівники та ветерани ракетних військ і артилерії! Щиро вітаю вас з професійним святом! Ракетні війська і артилерія – один з найважливіших родів військ, що забезпечують вогневою міццю, безпосередньо впливаючи на успіх бою, без чого перемога в сучасних війна неможлива.
3 листопада 2018, 13:06
Вітання з нагоди Дня інженерних військ
Шановні воїни-інженери, конструктори, працівники та ветерани інженерних військ! Щиро вітаю Вас з професійним святом! На вас лежить велика відповідальність за інженерне забезпечення бойових дій частин, з’єднань і об’єднань всіх видів Збройних Сил. Ви - досвідчені професіонали, які виконують бойові завдання і у воєнний, і у мирний час.
Підписатися на новини