Звернення Олександра Турчинова з нагоди Дня Гідності та Свободи
21 листопада 2017, 08:55
Чотири роки тому Україна розпочала свій шлях до Свободи. Чотири роки… Але подій, які відбулись за цей час, вистачить на ціле століття.
Читати далі →
Блог
16 листопада 2017, 09:12
Вітання з нагоди Дня морської піхоти
Вітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з нагоди Дня морської піхоти
16 листопада 2017, 09:08
Вітання з нагоди Дня працівників телебачення, радіо і зв’язку 
Вітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з нагоди Дня працівників телебачення, радіо і зв’язку 
3 листопада 2017, 08:14
Вітання з нагоди Дня ракетних військ і артилерії
Звитяжні воїни-артилеристи! Щиро вітаю з професійним святом! Без артилерійських і ракетних військ будь-яка армія не здобуде перемоги у жодній битві. Ваші професіоналізм, звитяга, вірність Державі, продемонстровані під час бойових дій на Донбасі, є взірцем виконання військового обов’язку.
14 жовтня 2017, 10:03
Вітання з нагоди Дня свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України
Сьогодні подвійне свято - День Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Вони співпадають не випадково. На опіку і заступництво Пресвятої Богородиці - покровительки Українського народу, Війська Запорізького та Української Повстанської Армії, здавна покладалися наші предки.
10 вересня 2017, 07:56
Вітаю воїнів-танкістів зі святом!
З перших днів російської агресії воїни-танкісти мужньо і непохитно захищають рідну країну. Вірні присязі, продовжуючи найкращі традиції української бронетанкової школи, ви відбиваєте ворожі наступи, прориваєте оборону супротивника на Сході України, обороняєте бойові позиції, демонструючи бойову майстерність і професіоналізм.
7 вересня 2017, 08:46
Вітання з нагоди Дня військової розвідки
Шановні воїни-розвідники! Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята! Піхотинці, десантники, танкісти, льотчики… Вони – на передовій, в епіцентрі бойових дій, їх обличчя – на перших шпальтах газет та у телеекранах. Але є люди, для яких героїзм – щоденна робота, це ви, - розвідники.
24 серпня 2017, 08:53
Вітаю зі святом - двадцять шостою річницею Незалежності України!
У порівнянні з багатьма країнами, які ведуть лік історії своєї незалежності на століття, 26 років - це не так і багато. Якщо ж порівнювати цей строк з середньою тривалістю людського життя, то 26 років можуть бути третиною життєвого шляху - не так вже і мало?
23 серпня 2017, 08:40
Вітання з нагоди Дня Державного Прапора України
Цей день – свято всіх поколінь українців, які століттями виборювали незалежність Вітчизни. Прапор України став її серцем і душею, уособленням Незалежності, незламного духу Українського народу.
Підписатися на новини