Дежавю
18 жовтня 2019, 19:53
Сьогодні була надія, що апеляційний суд вибере шлях права і, не заплямовуючи себе, виправить свавілля Печерського суду щодо позбавлення без будь-яких підстав Сергія Пашинського волі. Цього не відбулося.
Читати далі →
Блог
15 жовтня 2019, 18:22
Без строку давності
Є одна закономірність. Про те, як треба було «викинути» російські війська у Чорне море, говорять ті, хто намагається приховати свою безпосередню відповідальність за знищення Збройних Сил України, руйнацію сектору безпеки і оборони, відкриту чи приховану роботу проти власної держави на країну-агресора.
14 жовтня 2019, 10:49
Зі святом, захисники України!
Друзі, вітаю всіх захисників України зі святом! Логічно, що це свято ми відзначаємо сьогодні, на Покрову Пресвятої Богородиці. За легендою, під час облоги Візантії Аскольдом (так тим самим Київським князем) мешканці Царгорода звернулися з молитвою до Богородиці і вона їх вкрила своїм покровом, що зробило їх невидимими для Аскольда та його дружини.
11 жовтня 2019, 14:38
Росія ніколи не виконує взяті на себе зобов‘язання
В 2016 році вже був досвід розведення сил і в Золотому, і в Петровському. Як тільки наші війська відійшли, одразу ж російсько-терористичні угрупування спробували покращити свої позиції і знову з кров’ю та ризиком для життя довелося повертати свої рубежі.
9 жовтня 2019, 14:42
«Зброя та безпека» повинна стати головною виставкою озброєння Східної Європи
Відбулося відкриття головної української виставки озброєння, військової та спеціальної техніки “Зброя та безпека - 2019”. Проведення в Києві жовтневими днями цієї виставки стало доброю традицією для нашої країни.
8 жовтня 2019, 00:08
У судовій гілці влади, на жаль, сьогодні домінує політична доцільність, а не право та Конституція
Сергій Пашинський був з першого до останнього дня зі мною на Майдані, він був зі мною на східному фронті, в найбільш драматичні часи для нашої держави. Тому сьогодні я не міг не бути на цьому суді.
6 жовтня 2019, 23:59
У Бога немає напівтонів
Ми звикли до бруду в нашому житті, звикли шукати компроміси і пристосовуватися, звикли виправдовувати свою слабкість і бездіяльність. Звикли, що між чорним і білим завжди можна зійтись десь посередині і тоді вийде щось сіре.
20 вересня 2019, 11:31
90 років «Павлоградському хімічному заводу»
«Павлоградський хімічний завод» - одне із найкращих та найпотужніших підприємств оборонної та космічної галузі України. Завдяки наполегливій та професійній праці керівництва НВО “ПХЗ” та його великого колективу на орбіту підіймаються космічні апарати, а наша держава відновлює ракетний щит та може ефективно знищувати ворога на великій відстані.
16 вересня 2019, 19:21
Мамина остання подорож
Сьогодні провів у останню земну подорож Маму. Вона тихо, але гідно жила. Так само вона і пішла на Небо, до Царства Світла і Любові, де немає болю, страждань, бруду і хвороб, де немає немічних і тих, що плачуть. Всім, чого я досяг у цьому житті, я завдячую Богу і моїй любій Мамі.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини