Вітання з нагоди Дня рятівника
17 вересня 2018, 08:43
Шановні рятувальники, працівники та ветерани цивільного захисту країни! Вітаю вас з професійним святом! Державна служба України з питань надзвичайних ситуацій – важлива ланка у сфері національної безпеки і оборони, надійний заслін громадян від природних та техногенних катастроф.
Читати далі →
Блог
13 вересня 2018, 21:49
Від наркоманії та алкоголізму ми втрачаємо на кілька порядків більше українців, ніж на полі бою!
Згідно із статистичними даними, в Україні близько 1 мільйона людей мають наркотичну залежність, ще більше - страждають від алкоголізму. Щороку ці цифри зростають приблизно на 10-15 відсотків. Особливо небезпечно, що алкогольна та наркозалежність дедалі більше поширюються серед молоді.
9 вересня 2018, 09:04
Вітання з нагоди Дня танкіста
Шановні воїни-танкісти! Дорогі ветерани танкових військ і працівники танкобудівної галузі України! Щиро вітаю вас з професійним святом! Танкові війська - особлива гордість Збройних Сил України, символ нашої незламної могутності та бойового потенціалу. Танкіст – не тільки професія, - це героїчне покликання справжніх чоловіків із залізним характером.
7 вересня 2018, 09:11
Вітання з нагоди Дня військової розвідки
Шановні воїни-розвідники! Щиро вітаю з професійним святом! Військовий розвідник - це не просто професія, це - покликання. Понад чверть століття співробітники Головного управління розвідки з честю, на високому професійному рівні, виконують свій військовий обов’язок перед Батьківщиною і Українським народом - гарантувати національну безпеку і оборону України, її суверенітет і територіальну цілісність.
31 серпня 2018, 21:42
Олександр Турчинов щодо знищення Захарченка
«У терористів, окупантів і їх маріонеток завжди один кінець - ганебне небуття. На окупованому Донбасі сформувалася вибухова кримінальна суміш з гопників, крадіїв, гвалтівників, найманців, російських спецслужб та російських військових.
26 серпня 2018, 12:29
Співчуття з приводу смерті Сенатора Джона Маккейна
Сьогодні пішов у вічність один з найвідданіших друзів України зі Сполучених Штатів Америки - Сенатор Джон Маккейн. Він був з нами і на Майдані в 2013, і на Донбасі в 2015 році.
24 серпня 2018, 09:11
Вітання з нагоди Дня Незалежності України
Шановні співвітчизники! Цього року виповнилося 100 років з дня проголошення незалежності України. В умовах російської більшовицької агресії молода держава – Українська Народна Республіка - добилася визнання у світі, утвердила державні символи та кордони.
23 серпня 2018, 08:29
Вітання з нагоди Дня Державного Прапора України
Дорогі друзі! Щиро вітаю з Днем Державного Прапора України! Державний Прапор – це не просто Державний символ України, це уособлення духу українського народу, що протягом віків боровся за єдину незалежну державу.
8 серпня 2018, 09:16
Вітання з нагоди Дня військ зв'язку
Шановні військові зв’язківці Збройних Сил України! Ви є уособленням надійності військового зв’язку у надважливій справі забезпечення безперебійного управління Збройними Силами України як у мирний час, так і у надскладний період відсічі російському агресорові, що посягнув на територіальну цілісність України.
Підписатися на новини