З Днем журналіста!
6 червня 2017, 09:07
Щиро вітаю журналістську спільноту з професійним святом! Бажаю українській журналістиці та кожному, хто її розвиває, виваженості, мудрості, терпіння та нестримного натхнення!
Читати далі →
Блог
4 червня 2017, 11:15
Вітання з Днем Святої Трійці
Цей світлий день нагадує, наскільки безмежним та величним є Господь, який єдиний у своїй природі, але проявляється в трьох лицях. Ми створені Богом за Його образом та подобою. Не забуваймо про це, адже саме усвідомлення величі Творця, Його Любові та Світла здатне змінити наше життя!
31 травня 2017, 21:32
Блаженнійший Любомир залишиться в житті України назавжди
Пішов із життя Любомир Гузар - велика Людина, яка сама жила за законом Божим і вчила цьому інших. Його серце завжди було з Українським народом - і на Майдані, і на війні. До нього дослухались всі - від мала до велика, його поради шукали президенти і патріархи.
28 травня 2017, 08:56
З Днем прикордонника!
Для нас важливо сьогодні облаштувати державний кордон на Заході за європейськими стандартами – зручний та надійний, а на Сході – створити непереборну фортецю. Переконаний, що наші прикордонники гідно виконають всі завдання, які поставила країна!
21 травня 2017, 11:12
День пам’яті жертв політичних репресій 
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять понад півмільйона українців - жертв політичних репресій, які зазнали жорстоких катувань та переслідувань.
18 травня 2017, 08:13
Депортація кримськотатарського народу. Більше 70 років по тому все повторюється?
Понад 70 років тому тоталітарний сталінський режим розпочав широкомасштабну операцію з виселення кримськотатарського народу з рідної землі. Близько двохсот тисяч людей всього за два дні відправили до місць заслання за тисячі кілометрів від Батьківщини.
8 травня 2017, 09:29
День пам’яті і примирення
Сьогодні весь світ відзначає День пам'яті і примирення, коли ми згадуємо тих людей, ті десятки мільйонів, які стали жертвами Другої світової війни. Ми пам'ятаємо і шануємо всіх героїв, хто віддав своє життя, захищаючи Україну від фашизму та сталінізму!
30 квітня 2017, 19:34
Вічна пам'ять Поетові... Людині...
З життя пішла велика Людина. Поет, громадянин... Щиро співчуваю рідним і близьким Бориса Ілліча Олійника.
26 квітня 2017, 08:09
Чорнобиль-31
Минуло понад тридцять років відтоді, як шляхом безпрецедентних жертв та героїзму була локалізована пожежа на ЧАЕС. Герої-ліквідатори виконали свій обов’язок, - загасили пожежу, але віддали найдорожче – своє життя.
Підписатися на новини