Вітання з нагоди Дня українських миротворців
15 липня 2018, 10:05
Шановні воїни-миротворці! Дорогі ветерани! Сьогодні, вітаючи вас з професійним святом - Днем українських миротворців, я з глибокою повагою тисну кожному руку за мужність, вірність присязі, звитягу та зразкове виконання службових обов'язків.
Читати далі →
Блог
10 липня 2018, 15:06
Прощання з Левком Лук‘яненком
Сьогодні попрощались з Левком Лук‘яненком - людиною, яка стала символом незламності, незалежності та свободи України, героєм, який буде завжди з Україною, якій він присвятив все своє життя.
7 липня 2018, 23:34
Співчуття рідним і близьким Л.Лук’яненка з приводу його смерті
Пішов з життя Левко Лук’яненко - справжній герой, справжній патріот України, який радянською імперією був засуджений до смертної кари та 25 років провів в радянських тюрмах і таборах за свої переконання, за віру в незалежну Україну.
4 липня 2018, 10:54
Вітання з нагоди Дня Національної поліції України
Щиро вітаю працівників Національної поліції з професійним святом! Ви були першими серед силових підрозділів сектору безпеки і оборони, хто сміливо пішов шляхом кардинальних змін та реформ.
1 липня 2018, 09:02
Вітання з нагоди Дня Військово-морських Сил Збройних Сил України
Щиро вітаю бойовий склад та ветеранів Військово-морських Сил з професійним святом! Україна з давніх-давен була могутньою морською державою – історія її флоту бере початок з часів Київської Русі та Запорізької Січі.
28 червня 2018, 08:21
Вітання з Днем Конституції України
Щиро вітаю з Днем Конституції України! Конституційному процесу України понад 300 років – Конституція Пилипа Орлика закріпила демократичні традиції козацтва, багато у чому випередивши свій час.
19 червня 2018, 15:16
Співчуття рідним і близьким Івана Драча з приводу його смерті
Сьогодні від нас пішов державний і громадський діяч, Поет, Митець Іван Драч… Це надзвичайно велика втрата для України, служінню якій він присвятив усе життя.
14 червня 2018, 08:28
Вітання з нагоди Всесвітнього дня донора крові
Вітаю всіх донорів в Україні з Всесвітнім днем донора крові! Донорство – це вибір кожного, поклик душі, шлях серця. Ви рятуєте найцінніше – людське життя, бо переливання крові щомиті потребують тисячі людей.
6 червня 2018, 08:57
Вітання з Днем журналіста України
Щиро вітаю журналістську спільноту з професійним святом! Журналістика – це не просто професія, це спосіб життя.
Підписатися на новини