Звернення Олександра Турчинова до Дня пам’яті жертв політичних репресій
20 травня 2018, 10:57
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять понад півмільйона українців - жертв політичних репресій тоталітарних комуністичних жорен, яким для продовження власного існування були необхідні безперестанні криваві жертвоприношення.
Читати далі →
Блог
18 травня 2018, 08:42
Звернення Олександра Турчинова до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
Більше 70-ти років тому, 18 травня 1944 року тоталітарний сталінський режим розпочав широкомасштабну операцію з виселення кримськотатарського народу з рідної землі. Близько двохсот тисяч людей за брехливими звинуваченнями у співпраці з фашистами стали вигнанцями.
17 травня 2018, 14:04
Олександр Турчинов привітав українців з Днем вишиванки
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов привітав українців з Днем вишиванки.
8 травня 2018, 08:15
Звернення з нагоди Дня пам’яті та примирення
Сьогодні світове співтовариство відзначає День пам’яті і примирення. У Другу світову війну було втягнуто 67 держав і 80% населення земної кулі. Внаслідок найкривавішої війни, яка тривала шість років, загинуло близько 60 мільйонів чоловік. Це найбільша трагедія за всю історію людства.
30 квітня 2018, 08:39
Вітання з нагоди Дня прикордонника
Щиро вітаю усіх вартових державних рубежів! Цього року відзначається 100-річчя з дня створення Окремого корпусу кордонної охорони – попередника Державної прикордонної служби України.
26 квітня 2018, 08:43
Звернення з нагоди роковин Чорнобильської трагедії
Чорнобильська катастрофа вплинула на мільйони наших співвітчизників, призвела до тяжких екологічних, соціально-економічних та медичних наслідків не тільки для України, а й для Європи загалом.
24 квітня 2018, 15:03
Классик
Представители российского политического и интеллектуального бомонда очень нервно и неоднозначно смогли пережить “непатриотический” выпад русского классика Михаила Юрьевича Лермонтова.
12 квітня 2018, 09:02
Вітання з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі та Всесвітнього дня авіації і космонавтики
Вітаю працівників ракетно-космічної галузі України з професійним святом! Ви посідаєте особливе місце серед фахівців стратегічних наукоємних галузей України. Ви формуєте імідж України на світовій арені як технологічно розвиненої держави, що має в своєму арсеналі надзвичайно великий інтелектуальний потенціал.
8 квітня 2018, 08:01
Великоднє вітання Олександра Турчинова
Дорогі друзі! Вітаю вас з великим святом - світлим днем Воскресіння Господнього! Це свято із століття в століття, із року в рік підносить нас над суєтністю і буденністю.
Підписатися на новини