Вітання з нагоди Дня українських миротворців
15 липня 2017, 11:54
Схиляємо голови перед героями, які загинули, виконуючи благородну місію захисту миру, запобігаючи та ліквідуючи загрози життю людей! Ваш подвиг ніколи не буде забутий!
Читати далі →
Блог
13 липня 2017, 14:17
Україна боротиметься за Олега Сенцова до перемоги
Сьогодні у українського патріота Олега Сенцова День народження. Третій рік він зустрічає його в застінках російського гестапо.
2 липня 2017, 10:35
З Днем Військово-морських сил!
Щиро вітаю бойовий склад та ветеранів Військово-морських сил з професійним святом! Україна - морська держава, це склалося історично ще з часів морських походів княжого флоту Київської Русі.
28 червня 2017, 10:38
З Днем Конституції України!
В Основному законі, ухваленому вже більше 20 років тому, чітко зафіксовано, що Україна - унітарна, суверенна, незалежна, демократична, соціальна, правова держава -рівноправний член світової спільноти.
6 червня 2017, 09:07
З Днем журналіста!
Щиро вітаю журналістську спільноту з професійним святом! Бажаю українській журналістиці та кожному, хто її розвиває, виваженості, мудрості, терпіння та нестримного натхнення!
4 червня 2017, 11:15
Вітання з Днем Святої Трійці
Цей світлий день нагадує, наскільки безмежним та величним є Господь, який єдиний у своїй природі, але проявляється в трьох лицях. Ми створені Богом за Його образом та подобою. Не забуваймо про це, адже саме усвідомлення величі Творця, Його Любові та Світла здатне змінити наше життя!
31 травня 2017, 21:32
Блаженнійший Любомир залишиться в житті України назавжди
Пішов із життя Любомир Гузар - велика Людина, яка сама жила за законом Божим і вчила цьому інших. Його серце завжди було з Українським народом - і на Майдані, і на війні. До нього дослухались всі - від мала до велика, його поради шукали президенти і патріархи.
28 травня 2017, 08:56
З Днем прикордонника!
Для нас важливо сьогодні облаштувати державний кордон на Заході за європейськими стандартами – зручний та надійний, а на Сході – створити непереборну фортецю. Переконаний, що наші прикордонники гідно виконають всі завдання, які поставила країна!
21 травня 2017, 11:12
День пам’яті жертв політичних репресій 
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять понад півмільйона українців - жертв політичних репресій, які зазнали жорстоких катувань та переслідувань.
Підписатися на новини