Вітання з нагоди Дня свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України
14 жовтня 2017, 10:03
Сьогодні подвійне свято - День Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Вони співпадають не випадково. На опіку і заступництво Пресвятої Богородиці - покровительки Українського народу, Війська Запорізького та Української Повстанської Армії, здавна покладалися наші предки.
Читати далі →
Блог
10 вересня 2017, 07:56
Вітаю воїнів-танкістів зі святом!
З перших днів російської агресії воїни-танкісти мужньо і непохитно захищають рідну країну. Вірні присязі, продовжуючи найкращі традиції української бронетанкової школи, ви відбиваєте ворожі наступи, прориваєте оборону супротивника на Сході України, обороняєте бойові позиції, демонструючи бойову майстерність і професіоналізм.
7 вересня 2017, 08:46
Вітання з нагоди Дня військової розвідки
Шановні воїни-розвідники! Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята! Піхотинці, десантники, танкісти, льотчики… Вони – на передовій, в епіцентрі бойових дій, їх обличчя – на перших шпальтах газет та у телеекранах. Але є люди, для яких героїзм – щоденна робота, це ви, - розвідники.
24 серпня 2017, 08:53
Вітаю зі святом - двадцять шостою річницею Незалежності України!
У порівнянні з багатьма країнами, які ведуть лік історії своєї незалежності на століття, 26 років - це не так і багато. Якщо ж порівнювати цей строк з середньою тривалістю людського життя, то 26 років можуть бути третиною життєвого шляху - не так вже і мало?
23 серпня 2017, 08:40
Вітання з нагоди Дня Державного Прапора України
Цей день – свято всіх поколінь українців, які століттями виборювали незалежність Вітчизни. Прапор України став її серцем і душею, уособленням Незалежності, незламного духу Українського народу.
8 серпня 2017, 08:09
Вітання з нагоди Дня військ зв'язку
Бажаю вам, воїни-зв’язківці, міцного здоров’я, професійних успіхів та перемог, нових досягнень у подальшому розвитку військ зв’язку та зміцненні обороноздатності держави!
6 серпня 2017, 10:34
"Крилаті воїни" - взірець служіння Українському народові. Зі святом!
Шановні воїни та працівники Повітряних Сил Збройних Сил України! Дорогі ветерани! Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня Повітряних Сил Збройних Сил України!
4 серпня 2017, 12:13
Вітання з Днем Національної поліції України
Щиро вітаю українських поліцейських з професійним святом! Однією з перших реформ МВС був перехід від міліції радянського зразка до сучасної європейської поліції.
2 серпня 2017, 10:40
Вітання з нагоди Дня високомобільних десантних військ 
Герої-десантники, ви завдяки своїй мужності та героїзму пришвидшуєте перемогу нашої Держави над ворогом! Бажаю вам міцного здоров'я, родинного щастя, стійкості духу та оптимізму!
Підписатися на новини