Чорнобиль-31
26 квітня 2017, 08:09
Минуло понад тридцять років відтоді, як шляхом безпрецедентних жертв та героїзму була локалізована пожежа на ЧАЕС. Герої-ліквідатори виконали свій обов’язок, - загасили пожежу, але віддали найдорожче – своє життя.
Читати далі →
Блог
16 квітня 2017, 04:52
Христос Воскрес!
Дорогі друзі! Вітаю вас з великим святом - світлим днем Воскресіння Христового! Божої вам ласки та Любові! Христос воскрес! Воістину воскрес!
12 квітня 2017, 08:22
Вітання з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі та Всесвітнього дня авіації і космонавтики
Щиро вітаю працівників ракетно-космічної галузі України з професійним святом! Бажаю вам нових досягнень і успіхів, які дозволять Україні посилити свої позиції як високотехнологічної авіаційної та космічної держави!
9 квітня 2017, 08:31
Про героїв і віслюків
Друзі, вітаю вас з весняним християнським святом! У цей день Ісус Христос увійшов до Єрусалиму. В Україні це свято називають «Вербною неділею», хоча в реальності верба не має жодного відношення до тих подій.
26 березня 2017, 10:59
Вітання з нагоди Дня Національної гвардії України
Сильна українська армія, сильна Національна гвардія, оснащені найсучаснішою зброєю, - це та сила, яка може дійсно зупинити ворога, це запорука миру та спокою в усій Європі!
25 березня 2017, 10:15
Вітання з нагоди Дня Служби безпеки України 
Сьогодні особовий склад, співробітники та ветерани Служби безпеки України святкують ювілей – 25 років з дня її створення.
20 лютого 2017, 08:30
Звернення з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні
Герої не вмирають, а вічно живуть в наших серцях та спонукають до боротьби наступні покоління патріотів, нагадуючи, якою ціною ми отримали свободу, нагадуючи про відповідальність за свою країну, про те, що право бути вільними людьми необхідно виборювати.
1 лютого 2017, 11:06
РФ - терор, залякування та боротьба з «незручними» людьми
Терор, залякування та боротьба з «незручними» людьми - одні із головних елементів політики Російської Федерації. Політики окупаційної держави, яка переслідує будь-який прояв незгоди. Політики брутальної диктатури.
25 грудня 2016, 11:34
З Різдвом Христовим!
Дорогі друзі, вітаю всіх вас з Різдвом Христовим! Нехай у ваших оселях завжди буде тепло і затишно, нехай Господь благословить вас, ваші родини і нашу рідну Україну!
Підписатися на новини