Турчинов: Прийшов час всім патріотам і відповідальним українцям єднатися
2 липня 2020, 00:35

Близько 10 тисяч людей з усіх регіонів України вийшли під стіни Печерського суду, щоб підтримати п’ятого Президента, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка.

Наступне засідання відбудеться 8 липня, а 10 липня спливає термін розслідування у цій справі, яка тягнеться вже більше року.

"Це – наша земля, це наша столиця. За цю землю віддали життя найкращі патріоти України, і нам нема куди відступати. Будуть бігти вони до Москви і Ростова, до ганебних кутів, де знову будуть ховатись. Зараз знову піднімає голову бандитизм, знову корупція паралізує всі щаблі влади. А чим займаються правоохоронці? Сотні слідчих ДБР, СБУ, ГПУ займаються фабрикацією ганебних фальшивих справ. І знову як було при Януковичу – знову замовні справи, знову продажні суди. І це наша провина, що ми їх не добили в 2014 році! Але кожен зрадник повинен знайти свій вирок. Це наша відповідальність перед нащадками – щоб ніколи не відроджувалось продажне правосуддя, ніколи не відроджувалася зрада.

 

 

Прийшов час, друзі, забувати чвари, забувати старі образи і всім патріотам, всім відповідальним українцям єднатися, щоб нагадати всьому світу: Україна – велика, вільна і незалежна держава. І в Україні панують не продажні слуги, а український народ!», – зазначив Олександр Турчинов.

 

Спільноти прихильників
Підписатися на новини