Заява Держдуми РФ є свідченням неадекватної агресивності та боягузтва російської політичної еліти
18 жовтня 2018, 19:36

Заява Держдуми РФ є свідченням неадекватної агресивності та боягузтва російської політичної еліти. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у коментарі.

За його словами, в Україні немає жодного загострення ситуації, на яке посилаються у своїй заяві російські депутати. “Є тільки осіннє загострення в головах російського військово-політичного керівництва”, - сказав О. Турчинов.

Секретар РНБО України наголосив, що наша держава виконує всі взяті на себе міжнародні зобов’язання, і дійсно стала авангардом протистояння “на всіх можливих фронтах і напрямках” російській агресії. 

“Боягузливо ховаючись за свій ядерний потенціал, яким Путін сьогодні вчергове погрожував, обіцяючи знищити цивілізований світ, російські депутати перейшли до прямих погроз Україні, але ці погрози викликають не страх, а презирство до їх авторів”, - сказав він. 

На думку О. Турчинова, однією з причин чергової хвилі “волань та погроз російської політичної еліти є руйнація сподівань на можливу перемогу реваншистських проросійських сил на президентських та парламентських виборах в Україні”.

“Наша держава готова протистояти російській агресії та захистити своє право бути вільною, незалежною та європейською країною!”, - підсумував Секретар РНБО України.

Спільноти прихильників
Підписатися на новини