Ворог повинен відповідати за життя кожного українського воїна!
30 жовтня 2020, 14:43

Те, що відбулося на Донбасі, – це закономірний трагічний фінал капітулянської позиції чинної влади. Про це сказав керівник Центрального штабу «Європейської Солідарності» Олександр Турчинов в своєму коментарі. 

«За останню добу під час обстрілів російсько-терористичними угрупованнями українських позицій на Донбасі вбили двох наших воїнів, ще двоє зазнали поранення», – сказав він, додавши, що ці втрати свідчать про повне фіаско «розрекламованих Зеленським домовленостей про припинення вогню».

За словами Турчинова, припинення вогню діяло лише з одного боку – з української сторони: «Нашим військовим забороняли відкривати вогонь у відповідь на щоденні провокації і обстріли». 

«Разом з тим, – додав він, – фактично не було жодного дня, щоб українські позиції не обстрілювали». «Навіть представники ОБСЄ, які ніколи не відрізнялись надто прискіпливим аналізом ситуації, постійно свідчать про кількість обстрілів, на порядок більший, ніж повідомляє наш Генштаб», – зазначив Турчинов.

Керівник Центрального штабу ЄС наголосив, що загибель українців на Донбасі – «це закономірний трагічний фінал капітулянської позиції чинної влади, яка розповідає про «незначні втрати та величезні мирні досягнення», не реагуючи адекватно на агресію на сході нашої країни та загибель українських воїнів».

«Щодо тези Зеленського про «незначні втрати», хочу відповісти президенту: життя кожного українського воїна – це значна втрата для країни, і за це ворог повинен відповідати», – резюмував Турчинов.

Спільноти прихильників
Підписатися на новини