Внутрішні вороги не менш небезпечні ніж Росія
2 лютого 2019, 15:54

Партія "Народний фронт" має стати ініціатором та інтегратором об’єднання справжніх професіоналів, людей справи і відповідальності, які здатні захистити Україну. 

Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час виступу на з‘їзді партії "Народний фронт".

"Війна продовжується, під окупацією залишається значна частина території України. Ми тримаємо фронт проти зовнішнього сильного і жорстокого ворога, ядерної держави, яка має сьогодні другий в світі військовий потенціал", - наголосив він.

Секретар РНБО підкреслив, що тримати фронт необхідно не тільки проти зовнішніх, але і проти внутрішніх ворогів - "не менш небезпечних і підступних".   

"Це не тільки ворожа агентура, диверсійно-розвідувальні групи, терористи, найманці - це й інформаційні і політичні креатури Кремля, які знову підіймають голову. Це масштабна корупція, яка деформує та гальмує наш шлях вперед, це тотальний популізм, який в Україні перетворився на суміш безвідповідальності і брехні, руйнівної агресивності і некомпетентності. Цей мутний потік, який підсилюється контрольованими ЗМІ, емоціями соцмереж перетворюється на зброю масового знищення економіки, безпеки, авторитету і майбутнього нашої крани", - заявив він. 

Олександр Турчинов підкреслив, що протистояти цьому можна, "об‘єднавши всіх справжніх патріотів та справжніх професіоналів - людей справи і відповідальності". 

"І на моє глибоке переконання, саме "Народний фронт" має стати ініціатором та інтегратором такого об’єднання", - резюмував Секретар РНБО.

ФОТОГАЛЕРЕЯ


Спільноти прихильників
Підписатися на новини