У Путіна хронічна параноя через нібито «державний переворот» в Україні
22 червня 2021, 17:15

Президент Росії Володимир Путін досі не може зрозуміти, що справжні революції не можна підробити, замовити або організувати з-за кордону.

Про це заявив керівник Центрального штабу «Європейської Солідарності», в.о. Президента України у 2014 році Олександр Турчинов, коментуючи статтю Путіна виданню Die Zeit.

«Хронічна параноя Путіна щодо «організації Штатами в Україні державного перевороту» свідчить про те, що він, як і будь-який інший диктатор, не може зрозуміти, що справжні революції не можна підробити, замовити або організувати з-за кордону», - наголосив він.

«Український народ, який має гідність і відповідальність, ані в 2004, ані в 2013-2014 роках не потребував зовнішньої допомоги, щоб довести своє право самому визначати свою долю. Я керував Штабом національного спротиву під час Революції Гідності і можу офіційно засвідчити, що жодної допомоги від Сполучених Штатів і ЄС ані матеріальної, ані організаційної ми не отримували», - додав Олександр Турчинов.

Він зазначив, що Україна була вдячна західним демократіям за моральну підтримку та об‘єктивне інформаційне висвітлення подій на Майдані. 

«Але з початку і до кінця режиму Януковича протистояли українські патріоти, які скинули тиранію та не дали повернути країну до неоросійської імперії, зупинивши поступ імперського реваншизму Путіна», - підкреслив в.о. Президента України у 2014 році. 

Турчинов наголосив, що саме російські військові захопили Крим і частину Донбасу, а не українські громадяни, які не сприйняли революцію.

«Прийде час і без будь-якої американської чи європейської допомоги російська імперія так само, як і радянська, буде зруйнована. На її руїнах виникнуть нові незалежні держави, а Україна не тільки поверне тимчасово захоплені території, але й відновить всі свої історичні кордони, впевнено продовживши демократичний європейський шлях свого розвитку», - резюмував він.

Спільноти прихильників
Підписатися на новини