Турчинов: Запрошення РФ до G7 стане потужним фактором підтримки російської агресії
21 серпня 2019, 13:21

Запрошення РФ приєднатися наступного року до участі у саміті країн “Великої сімки”, про що, як повідомляють ЗМІ, говорили президенти США та Франції, стане потужним фактором реабілітації та підтримки російської агресії. Таку думку висловив Олександр Турчинов у своєму коментарі.

Він нагадав, що Росію відсторонили від участі в самітах країн “Великої сімки” після окупації Криму та розв'язання війни на Донбасі. За словами Олександра Турчинова, незважаючи на цей крок, введення санкцій та засудження дій РФ провідними країнами світу, “жодних позитивних змін в агресивній політиці Росії не відбулося”.

“Посилюється мілітаризація анексованого Криму, на сході України ллється кров та триває окупація частини Донбасу. Додайте до цього загибель пасажирів збитого РФ “Боїнга”, безкарне вбивство цивільного населення в Сирії, хімічну атаку в Солсбері, системну кіберагресію та намагання втручатися в політичні процеси в багатьох країнах світу, а також жорстоке придушення демократичної опозиції всередині самої Росії”, - зазначив він.

“Що ще повинна зробити Росія, щоб цивілізований світ посилив тиск на країну, де війна і терор стали невід’ємними складовими зовнішньої та внутрішньої політики? Але замість посилення економічного і політичного тиску, Росію повертають до ПАРЄ, а лідери провідних країн світу - стратегічних партнерів України, обговорюють повернення імперії зла, яка знову відродилася,  до участі у самітах країн “Великої сімки”!” - сказав Олександр Турчинов. 

На його думку, подібні безвідповідальні кроки остаточно поховають систему колективної безпеки, “легалізують невизнання та перегляд политих кров’ю Другої світової війни кордонів європейських країн та стануть поштовхом до ще більш масштабних злочинів та агресивних дій РФ”.

“Звертаюся до провідних політиків світу: не ставайте співучасниками кривавих злочинів путінського режиму. Це перекреслить надії мільйонів і  призведе до нових людських жертв!” - резюмував він.

Спільноти прихильників
Підписатися на новини