Наше головне завдання – втілення європейських цінностей і стандартів у життя кожного українця
23 червня 2017, 12:59

Наше головне завдання - втілення європейських цінностей і стандартів у життя кожного українця. Про це заявив Секретар РНБО України Олександр Турчинов, відкриваючи разом з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим та керівництвом Полтавської області новий регіональний сервісний центр. ГУНП Полтавської області також отримало електромобілі, правоохоронцям вручили сертифікати та ключі від квартир.

О. Турчинов наголосив, що головним завданням нині є запровадження європейських стандартів в усіх сферах життя України. «Для нас головне - щоб кожен українець міг побачити і відчути Європу не тільки в країнах ЄС, а й в Україні, щоб вона не тільки географічно, а реально стала частиною могутньої, красивої Європи», - сказав Секретар РНБО України.

У цьому контексті О. Турчинов зазначив, що саме Міністерство внутрішніх справ у складних умовах військового протистояння першим з відомств сектору безпеки і оборони «пішло шляхом реформ, перетворившись на цивільне міністерство, започаткувавши зручні для людей сервіси». За його словами, «нові європейські стандарти стають частиною повсякденного життя».

«Безпека наших громадян - головне завдання нової української поліції, яка крок за кроком впевнено зміцнює свої позиції, - сказав він. - Впевнений, що і технічне забезпечення поліцейських, і вирішення їх соціально-побутових питань зміцнює безпеку держави, але головна оцінка, яку мають отримати МВС і Національна поліція, - це довіра і повага громадян».

Як повідомлялося раніше, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов 23-24 червня перебуває з робочою поїздкою у Полтавській та Харківській областях.

У Харківській області О. Турчинов відвідає ДП «Завод ім. В.О. Малишева», ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова», візьме участь у роботі розширеного засідання військової ради Національної гвардії України.

У суботу Секретар РНБО України візьме участь у церемонії випуску офіцерів Національної академії Національної гвардії України, а також у відкритті оновленого відділу прикордонної служби «Тополя» Харківського прикордонного загону.

ФОТОГАЛЕРЕЯ


Спільноти прихильників
Підписатися на новини