Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисників і захисниць України!
14 жовтня 2021, 08:22

Вітаю захисників і захисниць України зі святом!

Сьогодні унікальний святковий день – День захисника України, Покрова Пресвятої Богородиці, Свято українського козацтва і річниця створення УПА. 

Пресвята Богородиця вважається покровителькою козаків-воїнів, які звитяжно боролися за свободу і незалежність нашої країни.

Історики не мають однієї версії походження слова «козак». За однією з них, «козак» з тюркської – вільна людина. Вільні люди, лицарі правди, волі та духу – козаки, були тими, для кого життя не мало змісту без свободи. Саме козаки будували та захищали Україну, виборюючи її волю та незалежність, за що вони без коливань завжди були готові віддати своє життя. Продовжуючи славетні традиції козаків, воїни УПА свідомо йшли на смерть за незалежність рідної землі, кинувши виклик найпотужнішій тоталітарній імперії того часу. Ті, хто в 2014 році стали в проломі за Україну – продовжили справу козаків та воїнів УПА, що боронили Батьківщину.

Перемог ніколи не буває без крові, без болю та втрат. Ті ж, хто не бажають це зрозуміти та обіцяють “легкі рішення” або “мир за будь-яку ціну” приречені бути приниженими і переможеними. 

В сучасному світі будь-яка країна не може існувати, якщо немає кому її захищати, коли немає людей, які здатні віддати за неї своє життя. Саме тому для нас так важливий цей день, коли ми згадуємо всіх, хто захищав і захищає свободу та незалежність нашої країни. Це свято тих, хто не здається, не відступає, а йде вперед та перемагає!

Зі святом, дорогі друзі! Нехай Господь береже вас, ваші родини та нашу рідну Україну!

Слава Україні!

Героям слава!


Спільноти прихильників
Підписатися на новини