Жива історія
24 вересня 2021, 16:21

Нашу історію свідомо спотворювали, паплюжили, деформували, але вона сьогодні виривається назовні. Мусимо не лише знати та вивчати історію України, але й активно пропагувати її, щоб кожен українець змалечку знав, яке у нього коріння та вмів розрізняти ворогів і друзів. 

Хочу розказати вам про свої враження від Музею становлення української нації, який відкрився не так давно. Друзі, рекомендую! Унікальні експонати з ніби ожившими 3Д-фігурами історичних діячів. Завдяки зусиллям засновника музею Валерія Галана, історія прямо на твоїх очах оживає, переходячи зі сторінок книжок у реальність. 

В музеї проходиш від століття до століття історії українців, через яскраві події з життя наших предків. Особливо цікаво буде молоді перевірити себе в знанні славетних подій, в яких брали участь наші батьки, діди та прапрадіди. Це дуже сильний формат патріотичного виховання. Перевірте свої знання, коли історичні постаті запитують у вас: «Чому прапор УПА – червоно-чорний? Скільки королів було на українських землях? Хто навчив короля Франції Генріха І читати? Чому Карл ХІІ програв битву під Полтавою?»

У кожного відвідувача цього музею залишається відчуття причетності до славетної історії нашої Батьківщини та відповідальності за її майбутнє. Пишаймося, що ми українці! Слава Україні!

 

БІЛЬШЕ ФОТО – ФОТОГАЛЕРЕЯ 

Спільноти прихильників
Підписатися на новини