З “руським миром”, як і з радіоактивними відходами, —  лише пакування у непробивній труні
26 квітня 2022, 07:53

Сьогодні 26 квітня,  62 день війни. 36 років тому через тотальну некомпетентність  та злочинні дії “совкових” очільників сталася Чорнобильська катастрофа, що призвела до людських жертв, хвороб та забруднення не лише території України, а й Європи.

Окупанти, вдершись у нашу країну два місяці тому, перш за все захопили Чорнобильську атомну електростанцію. За п’ять тижнів  їх знаходження на електростанції, її кілька разів знеструмлювалювали, наражаючи весь світ на небезпеку Чорнобиля-2. Рашисти встигли також окопатися в Рудому лісі та набрати собі та своїм дітям сувенірів – джерела випромінення та навіть частини палива з електростанції.

Сьогодні під їх контролем Запорізька АЕС, а Південноукраїнська та Хмельницька АЕС обстрілюються крилатими ракетами. Кремлівський режим вкотре довів – тероризм, в тому числі і ядерний, – це їх єдина модель існування. “Руський мир”, як і радіація, знищує все на своєму шляху, тому, як і з будь-якими радіоактивними відходами, – щоб зупинити руйнівну дію, – їх треба запакувати у непробивній труні. 

Період напіврозпаду Стронцію-90 – двадцять дев’ять років, Цезію-137 – тридцять. Сподіваюся, що період розпаду країни-терориста буде у сто разів швидше.


Спільноти прихильників
Підписатися на новини