З Днем Збройних Cил України!
6 грудня 2023, 08:56

Сьогодні День Збройних Сил України! 

Це свято воїнів, без яких будь-яка зброя та будь-яка, навіть надсучасна, військова техніка перетворюється на купу металобрухту. Це  свято звичайних людей, яких війна перетворила на безсмертних героїв. Це свято солдатів і офіцерів, курсантів і генералів, всіх тих, хто готовий віддати своє життя, захищаючи Україну.

ЗСУ стали фундаментом нашої державності, запорукою і ключовою передумовою нашої свободи і незалежності. Наші воїни, їхні життя і здоров’я, їхні мужність і незламність – головна цінність країни. Від розуміння цього залежить наше існування та наша перемога. 

Забезпечення воїнів всім необхідним для ефективного ведення бойових дій – головний пріоритет держави. Потрібні не тільки сучасна зброя та військова техніка, але і надійні укриття. Залізо і бетон, професійно побудовані неприступні рубежі та мінні загородження – саме це потрібно для збереження нашого війська, знекровлення та знищення ворогів. На жаль, лише наприкінці другого року війни держава почала це фінансувати. Сподіваюсь, виконавці усвідомлюють свою відповідальність за ефективне використання кожної бюджетної гривні, виділеної на це надважливе завдання. 

Для наших Збройних Сил реальна допомога та якісне забезпечення – важливіші за голосні привітання.

Боже, бережи наших воїнів! Слава ЗСУ! Слава Україні!


Спільноти прихильників
Підписатися на новини