Вітаю всіх друзів-журналістів з професійним святом!
6 червня 2020, 09:47

Вітаю всіх друзів-журналістів з професійним святом!

Бути журналістом - людиною, яка здобуває та аналізує інформацію, дає можливість висловитися та намагається бути об’єктивною у воюючій країні – надзвичайно непросто. Але саме завдяки вам українці мають змогу на основі отриманої вчасно важливої інформації сформувати власну думку про процеси, які відбуваються в Україні.

Колись Леся Українка задавалася питанням: “Слово, чому ти не твердая криця…”. Сьогодні ми переконуємося, що в умовах “глобального села”, яке передрік Маклюєн ще до появи Інтернету, де інформація розповсюджується якщо не зі швидкістю світла, то невпинно до цього наближаючись, слово перетворилося на зброю. Гостру зброю, яка в умілих руках може створювати чи руйнувати цілі держави та устрої. В умовах гібридної війни проти нашої країни ця зброя надзвичайно небезпечна та вбивча, що покладає ще більшу відповідальність на ваші плечі. Але я впевнений, незважаючи ні на що, кожен справжній український журналіст, роблячи чесно свою роботу, не зламається під тиском обставин і зможе наблизити перемогу нашої держави над підступним та жорстоким ворогом! 

Робота кожного з вас надзвичайно важлива, на кожному лежить відповідальність - якою стане Україна завтра. Тому бажаю вам мудрості, натхнення і визнання! 

Зі святом!

Спільноти прихильників
Підписатися на новини