Входження Ісуса Христа до Єрусалиму
17 квітня 2022, 08:27

Сьогодні день входження Ісуса Христа до Єрусалиму, яке в Україні називають Вербною неділею. Цього дня Спаситель увійшов до цього славетного міста у супроводі натовпу людей. Його радісно зустрічали криками «Осанна!», стелячи під ноги одяг та пальмові гілки. Люди щиро з посмішками зустрічали Христа, тому, що вже знали – Він перетворював воду на вино, лікував невиліковні хвороби, а напередодні воскресив померлого Лазаря.

Вже за тиждень ті самі люди, які так радісно вітали Христа, не дочекавшись розваг, безкоштовних харчів та напоїв, стали вимагати, щоб Його розіп‘яли. 

Наш Господь, сповнений любов’ю до людей сам ніс хреста, на якому Його мали розіп’яти. В ім'я любові до людей Він терпів, поки в Його руки та ноги вбивали цвяхи. В ім’я любові до людей Він у муках умирав, узявши на себе всі наші гріхи і страждання. 

Ця вічна всепроникна Любов Христа, наповнює нас і надихає, вона зцілює і дає надію. Там, де є Любов – відступає страх. У Бога немає розділення на партії чи фракції, Йому нецікаві рейтинги та оплески, Його дратують пустопорожня балаканина, популізм, брехня та невігластво.

Бог завжди допомагає відвертим та сильним духом, – тим, хто здатний стати в проломі за свою країну, хто готовий за правду пожертвувати найдорожчим. Саме тому він сьогодні з українцями і саме тому наша країна переможе!

Зі святом, дорогі брати і сестри українці! З нами Бог, з нами  Україна, з нами буде перемога!

Спільноти прихильників
Підписатися на новини