Тиск Росії на віруючих на окупованих територіях не залишився поза увагою США
5 березня 2020, 15:42

Нещодавно, під час моєї поїздки до США, мав зустрічі з багатьма конгресменами, сенаторами та представниками держдепу. На кожній зустрічі я наголошував щодо незаконності та ганебності дій Росії проти України та про переслідування ними релігійних громад, порушення прав та свобод громадян на окупованих РФ територіях. Зустріч в Держдепі з Семом Браунбеком - Спеціальним Послом Сполучених Штатів Америки з питань міжнародної релігійної свободи взагалі була присвячена виключно цьому питанню. І ось учора Комітет із закордонних справ Конгресу США підтримав законопроект «Про підтримку релігійної свободи в Україні», в якому жорстко ставиться питання щодо порушень Росією релігійних свобод на окупованих територіях материкової України та в Криму.

Вдячний друзям України в США - конгресменам, які внесли та підтримали цей законопроект. Сподіваюсь, що він буде схвалений та дозволить посилити тиск на країну-агресора, яка переслідує на окупованих територіях Криму та Донбасу священиків та вірян української православної церкви, протестантів, релігійних лідерів та активістів кримсько-татарського народу.

Тиск на Росію має бути постійним і повинен тільки посилюватися до повної перемоги - відновлення територіальної цілісності нашої держави!

Спільноти прихильників
Підписатися на новини