Свята Трійця
7 червня 2020, 09:09

Шановні друзі, щиро вітаю вас з великим християнським святом – Днем Святої Трійці!

На п’ятдесятий день після Воскресіння Христового, як і було обіцяно Господом, Дух Святий зійшов на Апостолів. Вони отримали все необхідне, щоб виконати головне своє покликання – нести Благу вістку всім народам. Апостоли оволоділи мовами всього Середземномор’я, отримали дар пророцтва, зцілення, стійкості до зміїної отрути, - тобто все, що необхідно для небезпечних далеких подорожей, нічого зайвого. Але головне, вони отримали постійний нерозривний зв’язок з Богом. 

Відбувся прояв всіх трьох іпостасей Божих: Бога-Отця, Бога-Сина і Бога-Святого Духа. В цей день після проповіді Петра, який прийняв Святого Духа, покаялося та хрестилося 3000 чоловік. Тому сьогоднішній день є також святом народження Церкви Христової. 

Дух Святий кардинально змінює людей, які приймають Христа у своє серце. Сліпі стають зрячими, невігласи – мудрими, лякливі – героями, слабкі – непереможними. Але головне, що приречені стають спасенними, а мертві – живими! 

Наш Великий Бог змінює людей, змінює країни, змінює світ і Всесвіт. Тільки з Ним можливе справжнє відродження і перемога. Тільки з Ним Україна може стати Великою, могутньою державою. 

Зі святом! Нехай Господь благословить Україну і кожного з вас!

Спільноти прихильників
Підписатися на новини