Свободу та життя Надії Савченко!
6 березня 2016, 16:54

Півтора роки тривають тортури і муки Надії Савченко в Росії. Катування та фарс під назвою "російське правосуддя" доводить правовий нігілізм,  жорстокість та безумство російської тиранії. 

Режим Путіна захлинається у крові, яка почала литися ще під час Другої Чеченської Війни. Йому було мало крові і він пішов до Грузії, звідти - на Крим та Схід України, а потім була Сирія. Сотні, тисячі понівечених життів, занедбаних доль. Вся Україна та весь цивілізований світ вимагають від кремлівських катів звільнити українську героїню Надію Савченко! 

Катування Надії - це помста Путіна, який спробував катувати всю Украіну, але  отримавши по руках, не вгамувався та сподівається відігратися на героях та патріотах нашої країни - Савченко, Сенцов, Кольченко...  

Третю добу, як Надія оголосила сухе голодування, безповортня та страшна межа якого може наступити вже на п'ятий день. Переконаний, до мого прохання приєднаються мільйони українців: Надійо, припини голодування!

Дорога Надіє, не давай приводу для радості тирану, який не зупиняється ні перед чим. Йому потрібні смерті та страждання. Він всю свою країну поставив на коліна, але ніколи не поставить на коліна Тебе та нашу Україну. Свободу та життя Надії Савченко!

Спільноти прихильників
Підписатися на новини