Світло завжди переможе темряву!
25 грудня 2022, 07:56

Кровопролитна війна продовжується, але сьогодні надзвичайний день, адже Різдво Христове – це дивовижна подія.

Вже шостий рік поспіль Україна офіційно святкує це радісне свято 25 грудня з усім цивілізованим світом та з переважною більшістю християнських церков, відриваючись назавжди від “руського міра” з іх застарілим фальшивим календарем.

Друзі, світло завжди переможе темряву! І сьогоднішній день це підтверджує! На ІІІ Вселенському соборі у 431 році Різдво Христове було вирішено святкувати саме 25 грудня, напередодні Нового року. Це був перший день після зимового сонцестояння, коли світло перемагає темряву і ніч починає поступатися дню. Різдво – це народження Надії, безмежної Любові, непереможного Світла! Це самопожертва, це перемога над кривдою, злобою, страхом і смертю.

Московський ірод вбиває наших дітей, руйнує наші міста і села, намагається втопити нас у крові, залишивши без тепла і світла. Але Богом проклята квазіімперія ніколи не переможе і не зламає нас! У іродів завжди один ганебний кінець, їх царства завжди перетворюються на руїни. А наша незламна Україна переможе цей брудний та кривавий іродостан, ставши Великою могутньою державою, тому що з нами живий Бог, з нами Правда і Світло!

Зі святом, друзі, з Різдвом Христовим! Нехай Господь благословить і захистить і кожного з вас!


Спільноти прихильників
Підписатися на новини