Разом - сила
24 серпня 2020, 18:47

Сьогодні справжні патріоти: ветерани, військові і цивільні пройшли Хрещатиком, де влада другий рік поспіль боїться проводити військові паради.

Неймовірна кількість учасників маршу засвідчила, що в Україні є сили, здатні захистити нашу незалежність від зовнішніх і внутрішніх ворогів, не допустити капітуляції зеленої влади перед Росією.

Але тільки маршами неможливо зупинити небезпеку руйнації ватними невігласами і дилетантами економіки і обороноздатності країни. Необхідні мобілізація і єднання всіх проукраїнських патріотичних сил: партій і рухів, громадських організацій і всіх небайдужих українців, готових боронити свою країну.

Наш обов‘язок перед Україною – бути вище вузькопартійних інтересів, щоб об‘єднатись проти спільних ворогів задля побудови могутньої, вільної, незалежної держави. Ми разом повинні зупинити сповзання країни в прірву соціально-економічної катастрофи, забезпечити звільнення Донбасу і Криму на умовах України, а не російського агресора; відновити шлях до ЄС і НАТО; забезпечити обороноздатність країни, силу і славу нашої армії, надійно захистити українські національні інтереси в світі.

Разом ми змиємо зелену плісняву з тіла нашої України. В єдності – наша сила, в єдності – наш шлях до перемоги! Єднаймося і перемагаймо!

Слава Україні!

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Спільноти прихильників
Підписатися на новини