З Днем Збройних сил України! Ні кроку назад у захисті державних інтересів!
6 грудня 2021, 09:36

Сьогодні День Збройних Сил України. Щиро вітаю зі святом всіх, хто попри зусилля «зеленої влади», продовжує щоденно захищати нашу державу.

Армія – це базис незалежності України, наріжний камінь існування нашої держави. Історія переконливо доводить, що країна, яка не має боєздатної армії – приречена. Тому для нашої держави могутня армія, яка готова до відсічі будь-яких спроб агресора, – це головна умова існування.

Для воюючої країни армія, її моральний дух та матеріально-технічне забезпечення повинні бути головними пріоритетами. Сьогодні ж повернулися часи, коли підтримка Збройних Сил, їх забезпечення сучасною зброєю і військовою технікою стають для чинних керівників другорядним питанням. Професійні воїни звільняються з лав війська, а капітулянти у високих кабінетах продовжують розповідають про “мир за будь-яких умов” та необхідність прямих переговорів з агресором.

Ні кроку назад у захисті державних інтересів – має бути гаслом справжніх воїнів-патріотів. Збройні Сили України – основа свободи, незалежності та процвітання України!

Бажаю нашим воїнам завжди перемагати ворога на всіх фронтах! Нехай Господь береже ваше життя і здоров’я, благословить та захистить вас, ваші родини і нашу Україну! Слава Україні!


Спільноти прихильників
Підписатися на новини