Ми б не вистояли без щоденної волонтерської допомоги
5 грудня 2023, 10:33

Сьогодні День волонтера. Ми б не вистояли і не перемогли на Помаранчевому Майдані та під час Революції Гідності без щоденної волонтерської допомоги. Але масовий волонтерський рух почався в Україні у 2014 році, коли неозброєна, не одягнена, не нагодована армія мусила протистояти російській агресії. В ті часи, на відміну від 2022 року, у розореній країні не було грошей та ресурсів для захисту країни, а Захід відмовився нам допомагати, «щоб не дратувати і не провокувати путіна». Нам відмовилися поставляти не тільки зброю та військову техніку, а навіть засоби захисту військових та товари подвійного використання. Саме тоді волонтери взяли на себе забезпечення армії та добробатів життєво необхідними бронежилетами та шоломами, приборами нічного бачення та автомобілями, харчами та одягом… І ми змогли зупинити ворога та звільнити значну частину нашої країни.

З того часу волонтерський рух не припинявся, а після повномасштабного вторгнення у лютому 2022 набув небачених масштабів. Знову волонтери стали у проломі, забезпечуючи війська тим, що не могла дати держава.

Дякую кожному, хто у найскладніших умовах допомагав і продовжує допомагати захищати країну, хто віддає своє серце нашим мужнім воїнам. Зі святом, українці-волонтери!  Нехай Господь береже вас і Україну. 

Слава Україні!


Спільноти прихильників
Підписатися на новини