Без власного виробництва ракетних та артилерійських систем, боєприпасів, крилатих і балістичних ракет, ми не зможемо забезпечити перелам в цій кривавій війні
3 листопада 2023, 16:38

Сьогодні День ракетних військ і артилерії.

Сучасна війна неможлива без застосування сучасних технологій. Без їх опанування та ефективного використання неможливо створити  потужні ракетно-артилерійські комплекси та отримати перевагу над ворогом. Щоб захистити країну у 2014 році ми змогли мобілізувати всі наявні ресурси, інтелектуальний та технологічний потенціал країни для створення виробництва сучасних ракет, самохідних артустановок натівського 155 калібру, снарядів та мін. На відміну від сьогодення, розраховувати тоді ми могли тільки на власні сили. В 2014 наші західні партнери, зокрема, і підписанти Будапештського меморандуму,  щоб “не провокувати путіна” заблокували будь-які військові поставки до України.

Сьогодні ситуація принципово змінилася. США, країни ЄС та інші демократичні держави активно підтримують Україну, закриваючи наші пріоритетні військові потреби. Але без власного виробництва ракетних та артилерійських систем, боєприпасів, крилатих і балістичних ракет, ми не зможемо забезпечити перелам в цій кривавій війні. Саме нарощення власного виробництва потужної зброї, ракет і боєприпасів стане для наших ракетників та артилеристів справжнім святом!

Зі святом, наші ракетники і артилеристи! В сучасній війні без вас неможливо перемогти. Нехай Господь береже вас, ваші родини і нашу Україну. Слава Україні!

Спільноти прихильників
Підписатися на новини