День ракетних військ і артилерії
3 листопада 2020, 09:49

Вітаю солдат, офіцерів, ветеранів ракетних військ і артилерії, а також науковців, конструкторів і виробників ракетної та артилерійської зброї з професійним святом!

У війнах ХХІ сторіччя перевага над ворогом забезпечується, в першу чергу, саме потужними ракетними військами і артилерією. Вогневий потенціал визначає домінування та перемогу в сучасному бою. 

Наші ракетники і артилеристи в боях на сході України завжди демонстрували високу мужність і професіоналізм, знищуючи ворога та забезпечивши звільнення значної частини українського Донбасу. 

В 2014 році ми починали в надзвичайно складних умовах, залишившись сам на сам з сильним і жорстоким агресором, маючи пусту державну скарбницю, зруйновану та роззброєну армію, доведену до банкрутства оборонну промисловість. В найкоротші терміни нам вдалось відновити оборонний потенціал, провести мобілізацію та забезпечити нашу армію надійною зброєю та військовою технікою власного виробництва, зупинити та відкинути ворога. 

Саме в ті важкі часи почалося відновлення українських ракетних військ. Була створена власна сучасна виробнича база. Україна стала однією із небагатьох країн у світі, що здатна виробляти тверде ракетне паливо. Були розроблені та взяті на озброєння протитанкові ракетні комплекси, які не поступаються найкращим іноземним зразкам. Побудовані потужні ракетні системи  «Вільха» та «Вільха-М», мобільний комплекс крилатих ракет «Нептун», модернізовані та поставлені на бойове чергування інші ракетні комплекси. Була створена власна база з виробництва артилерійських снарядів різних калібрів. 

Для мене дуже важливо, що безпосередньо координуючи програму відновлення ракетного щита країни, ми з нашими  конструкторами, вченими і виробничниками, змогли досягти таких значних для безпеки країни результатів. 

Разом з тим, розповідаючи про ці результати, чинна влада, окрім піару, не спромоглась забезпечити подальшу реалізацію цих стратегічних для оборони України програм. Протягом поточного року не було профінансовано виробництва жодного снаряду, жодної ракети. Відсутність замовлень і необхідного фінансування веде до зупинки та знищення оборонної промисловості, ставить під загрозу оборону і безпеку нашої держави.

 За існуючих темпів руйнації економіки, зростання дефіциту бюджету, хронічних неплатежів та зупинки підприємств, можна прогнозувати серйозний удар по оборонному потенціалу нашої країни і в наступному році. 

Тому відновлення української економіки та пріоритетності ракетобудування, а головне, заміна безпорадної непрофесійної владної команди руйнівників – це найбільш цінний подарунок, який треба зробити нашим військовим та виробничникам. Без потужних ракетних військ і артилерії, озброєних найсучаснішою зброєю, не можна надійно захистити нашу країну. Саме це повинно бути пріоритетом української держави!

Бажаю всім нашим ракетникам і артилеристам завжди точно потрапляти в ціль, знищуючи ворогів нашої країни!

Нехай Господь береже вас та ваші родини. 

Слава Україні!


Спільноти прихильників
Підписатися на новини