253 день повномасштабного вторгнення росії в Україну, День ракетних військ і артилерії
3 листопада 2022, 16:21

Після підписання Будапештського меморандуму в 1994 році, Україна, яку позбавили ядерного потенціалу, віддала рф (гаранту своєї безпеки) не лише ядерні боєголовки а й їх носії – стратегічні бомбардувальники та ракети, які б сьогодні можна було б успішно використовувати для захисту нашої країни. 

В лютому 2014 року, коли Янукович втік з України, виявилося, що у нашої армії для бойового застосування є лише старі ОТРК “Точка-У”, точність яких була продемонстрована під час навчань 2000 року, коли ракета, випущена на полігоні, зруйнувала під’їзд у будинку в Броварах.

Ракет РСЗО “Смерч”, тоді залишилося лише на декілька тижнів активних бойових дій. Всі наші стратегічні партнери опускали очі додолу, висловлюючи “глибоке занепокоєння” діями кремля, відмовляючись надавати нам не тільки зброю і техніку, а й навіть засоби захисту, щоб “не провокувати путіна”.

В тих складних драматичних умовах відновлення ракетного щита країни ми визначили одним із головних пріоритетів. 

В найкоротші терміни була створена унікальна ракетна зброя, запущено виробництво снарядів і мін, відпрацьована технологія виробництва САУ натівського 155 калібру. Список унікальних розробок, фінансування яких зупинилося або зменшилося після 2019 можна продовжувати довго. Лише повномасштабне вторгнення у лютому 2022 відновило відношення до Збройних сил та оборонних програм, як до головного пріоритету країни. 

Наші ракети надійно і точно знищують ворожі танки та іншу броньовану техніку, нищать ворожі об‘єкти і укриття, відправляють на дно російські флагмани. Наш потенціал і набутий бойовий досвід дозволяє створювати ракетно-артилерійську зброю, що не поступається найкращим світовим стандартам. Мужність і професіоналізм українських воїнів та ефективна зброя – гарантія нашої перемоги!

Зі святом, наші ракетники і артилеристи. В сучасній війні без вас неможливо перемогти агресора. Нехай Господь береже вас, ваші родини і нашу Україну. Слава Україні!

Спільноти прихильників
Підписатися на новини