109 день війни, Трійця – П’ятидесятниця
12 червня 2022, 07:31

На п’ятдесятий день після Воскресіння Христа, як і попереджав Ісус своїх учнів, на апостолів зійшов Дух Святий, наділивши їх всім необхідним, щоб виконати їх головне  покликання – принести народам Благу звістку.  Апостоли оволоділи різними мовами, отримали дар пророцтва, зцілення, стійкості до зміїної отрути, – набір для виживання в умовах небезпечних далеких подорожей, – нічого зайвого. Але, головне, – вони отримали постійний нерозривний зв’язок з Богом. Отримавши цей зв’язок, як вічний вайфай, ти вже ніколи не відчуватимеш себе самотньо, ніколи не будеш розгублений, в твоєму серці ніколи не буде місця страху, тому що поряд з тобою завжди і всюди – Господь. 

У день П’ятидесятниці Апостол Петро, вийшовши до натовпу на Єрусалимській площі, вперше проповідував про воскресіння Христове. І, як сказано в Біблії, після його натхненної проповіді близько трьох тисяч чоловік покаялися та хрестилися. Тому цей день, день П’ятидесятниці, вважається днем народження християнської Церкви. 

В часи Христа не було гаджетів, швидкого та зручного транспорту, комфортного життя. Тільки уявіть собі, у таких умовах, – зовсім невелика група учнів Христа, розійшовшись по світу, змогла змінити світ, заклавши фундамент сучасної цивілізації та довівши, що немає нічого неможливого, коли в тебе є справжня віра та Боже благословення! 

Зараз щодня  кожен українець проходить своє власне горнило, в якому кується міць характеру та стійкість душі. Без міцної внутрішньої опори витримати всі ці випробування було б неможливо. Саме з Богом сліпі стають зрячими, невігласи – мудрими, лякливі – героями, слабкі – непереможними! А головне, – приречені стають спасенними, а мертві – живими!

Друзі, більше двох тисяч років тому зовсім невелика групка учнів Христа змогла перемогти найпотужнішу поганську імперію свого часу та змінити цілий світ! Сьогодні ж мільйони патріотів, які щодня, жертвуючи собою, захищають Україну, – зламали хребта найжорстокішій імперії сучасності та своїм прикладом змінюють навколишній світ. З нами правда, з нами Бог, і з нами буде перемога! Зі святом, друзі!

Спільноти прихильників
Підписатися на новини