Відбулась зустріч Секретаря РНБО України О.Турчинова з послом Японії в Україні Шігекі Сумі
12 липня 2017, 15:07

Відбулась зустріч Секретаря РНБО України Олександра Турчинова з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі. 

Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання поглиблення співробітництва між нашими країнами в сфері безпеки і оборони. "Ми цінуємо допомогу, яку надає Японія в реформуванні системи безпеки і оборони України", - сказав О. Турчинов. 

Окрему увагу сторони приділили питанню обговорення ситуації на сході України, яка склалась внаслідок гібридної агресії РФ проти України, та законопроекту «Про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей». 

"Наше завдання - забезпечити ефективний захист нашої країни", - наголосив О. Турчинов, додавши, що головна мета цього закону - це посилення формату протидії гібридній агресії, захист громадян, які перебувають під окупацією та звільнення окупованих територій. 

Своєю чергою Ш. Сумі наголосив на тому, що Японія зацікавлена в поглибленні партнерства між нашими країнами. "Україна - для нас важливий партнер, і ми зацікавлені розвивати співпрацю на всіх рівнях", - наголосив Посол Японії. 

ФОТОГАЛЕРЕЯ


Спільноти прихильників
Підписатися на новини