Олександр Турчинов взяв участь в офіційній церемонії відкриття міжнародної виставки оборонної промисловості «IDEF 2017»
9 травня 2017, 16:11

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у Стамбулі взяв участь в офіційній церемонії відкриття однієї з найбільших на Євразійському континенті міжнародної виставки оборонної промисловості «IDEF 2017». 

У рамках об'єднаної експозиції від України, яка була представлена найбільш потужно за всю історію незалежності, у виставці взяли участь провідні українські підприємства-розробники та виробники озброєння: ДП КБ «Луч», ДП «Антонов», КБ «АО», ДП «Мікротек» та багато інших, які представили новітні зразки стрілецької зброї, бронетанкової техніки, боєприпасів, засобів активного та динамічного захисту броні, нові розробки в авіа- та ракетобудуванні тощо.

Секретар РНБО України провів зустрічі з Міністром національної оборони Туреччини Фікрі Ишиком, керівником оборонпрому Туреччини Ісмаїлом Деміром. Крім того,відбулися консультативні зустрічі з міністрами оборони такерівниками ОПК ряду країн Азії та Африки, а також з керівництвом провідних турецьких компаній у галузі військової промисловості, зокрема, «ASELSAN», «ROKETSAN», «HAVELSAN», «TAI», «BMC», «МКЕК», «Otokar»,  під час яких було обговорено питання реалізації спільних проектів.

О. Турчинов на чолі офіційної делегації України перебуває з візитом у Турецькій Республіці.

ФОТОГАЛЕРЕЯ


Підписатися на новини