“Європейська Солідарність” - єдина політична сила, яка отримала переконливий результат в усіх регіонах України
6 листопада 2020, 19:20

“Європейська Солідарність” на місцевих виборах отримала один із найкращих результатів серед усіх інших політичних сил. Про це сказав керівник Центрального штабу “Європейської Солідарності” Олександр Турчинов на брифінгу у п’ятницю.

За його словами, ЄС отримала перше місце в п’яти регіонах нашої країни. Це місто Київ, Київська, Тернопільська, Львівська, Рівненська області. 

“Наблизились до “Європейської Солідарності” ОПЗЖ і “Слуги народу”,  які отримали перші місця в чотирьох регіонах”, – сказав Турчинов, додавши, що всі інші політичні сили (в основному місцеві регіональні проекти) змогли отримати перші місця лише в одній з областей України. 

Так, зокрема, “Європейська Солідарність” отримала наступний відсоток мандатів у кожній обласній раді: у Вінницькій – 14,29%, у Волинській – 14,06%,  Дніпропетровській – 10,83%,  Житомирській – 14,06%, Закарпатській – 9,38%,  Запорізькій – 11,9%,  Івано-Франківській – 20,24%, Київській – 27,38%, Кіровоградській – 12,5%, Львівській – 33,33%, в місті Києві практично 26%, в Миколаївській – 12,5%, Одеській – 11,9%, Полтавській – 9,52%, Рівненській – 23,44%, Сумській – 14,06%, Тернопільській – 28,13%, Харківській – 10%, Херсонській, Хмельницькій – близько 11%, у Черкаській, Чернівецькій – понад 14%, у Чернігівській – близько 8%. 

Керівник Центрального штабу ЄС наголосив, що “Європейська Солідарність” – це єдина політична сила, яка отримала переконливий результат в усіх обласних центрах України.

“Для порівняння, ОПЗЖ не змогла пройти до 7 обласних центрів, «Слуги народу» не змогли пройти до 3 обласних центрів, – це Львів, Івано-Франківськ і Тернопіль”, – сказав він, наголосивши, що на цих виборах владною командою масово застосовувалися фальсифікації. “Так, до Тернопільської міської ради “Слуги народу” не долали прохідний бар’єр, отримавши 4,8%. Але вже після “уточнення” – а фактично після нахабного фальшування – вони переписали протоколи, показавши собі вже 5%”, – сказав він, додавши, що ці підроблені результати будуть оскаржуватися.

Олександр Турчинов підкреслив, що “Європейська Солідарність” – єдина політична сила, яка впевнено представлена у всіх регіонах нашої країни: від сходу до заходу, від півдня до півночі. 

“Саме Європейська Солідарність сьогодні стає тією політичною силою, яка об’єднує всю Україну і готова захищати інтереси наших громадян у всіх регіонах нашої великої країни”, – резюмував він. 


Спільноти прихильників
Підписатися на новини