У зв’язку із кібератакою Національний координаційний центр кібербезпеки працює за протоколом швидкого реагування
27 червня 2017, 17:25

Через потужну кібератаку на інформаційні системи широкого спектру Національний координаційний центр кібербезпеки працює за протоколом швидкого реагування. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

За його словами, всі державні установи, які виконували рекомендації Національного координаційного центру кібербезпеки та були включені до захищеного контуру (захищений вузол інтернет-доступу), не зазнали пошкодження.

«Зараз фахівці з питань кібербезпеки в оперативному режимі надають допомогу держустановам, які з суб'єктивних причин не увійшли до захищеного контуру, об'єктам критичної інфраструктури, а також банківському сектору», - сказав О. Турчинов, додавши, що вже зараз, первинно проаналізувавши вірус, можна говорити про російський слід.

Водночас Секретар РНБО наполягає на тому, що рішення Національного координаційного центру кібербезпеки - «це не факультатив, а є обов'язковими для виконання всіма державними установами».

«Йдеться про необхідність всім держустановам увійти до захищеного контуру інтернету та виконували всі вимоги фахівців з кібербезпеки. Також рекомендуємо зробити це і банківським установам, насамперед, державним», - наголосив він.

Спільноти прихильників
Підписатися на новини