Оточенню Путіна більш за все пасує образ кіплінговських «бандерлогів»
22 квітня 2021, 12:30

Сьогодні в Росії приймає рішення одна людина, адекватність якої під великим сумнівом. Про це сказав Голова Верховної Ради України, в.о. Президента України в 2014 році Олександр Турчинов в ефірі «5 каналу».

За його словами, всі вважали, що у своєму посланні до Федеральних Зборів Путін скаже щось принципово нове, «виходячи з тієї ситуації, яку він сам штучно створив біля українських кордонів і в світі в цілому, але знову пролунали абстрактні погрози незрозуміло кому і всім одночасно». 

«Говорячи про аналогію з твором Кіплінга, яку запропонував господар Кремля, оточенню Путіна більш за все пасує образ «бандерлогів», які виконують будь-яку вказівку свого неадекватного короля мавп», – сказав Турчинов, пояснивши, що реалії зовнішньої та внутрішньої політики Росії сьогодні такі, «що рішення в цій країні приймає тільки одна людина, а всі інші зобов‘язані їх виконувати, не зважаючи на їх неадекватність». 

Турчинов наголосив, що в Росії вже далеко не авторитарна, а тоталітарна система влади, «яка сьогодні є реальною небезпекою для світу».

«Путін починає нахабніти, коли бачить слабкість опонентів, тому його нинішній демонстративній агресивності треба протиставити не пустопорожній піар, а реальну силу та єдність нашої країни», – резюмував Турчинов. 

Спільноти прихильників
Підписатися на новини