Чим більше падає рейтинг чинної влади, тим нахабніше «зелена» команда вдається до фальшування виборів
28 жовтня 2021, 18:49

Чинна влада повністю копіює і запозичує найбільш брудні технології фальшування виборів, які застосовувались у часи президентства  Януковича. Про це сказав керівник Центрального штабу “Європейської Солідарності” Олександр Турчинов під час брифінгу в четвер.

За його словами, у 184 да 197 виборчих округах, де відбуваються довибори до Верховної Ради і балотуються кандидати від ЄС  – Ігор Йосипенко та Роман Сущенко, влада намагається грубо сфальшувати результати волевиявлення наших громадян: відбувається підкуп виборців неприховане використання адміністративного та силового ресурсу. 

“Окрім того, – наголосив керівник Центрального штабу ЄС, – попри те, що опозиція фіксує всі порушення і передає заяви про них до правоохоронних органів, силові структури, які повністю підконтрольні «Слугам народу», не виконують свою роботу, не відкривають кримінальні справи, займаючись кришуванням злочинів та переслідуючи опонентів”.

Він зазначив, що жодні вибори під час керівництва країною Зеленським і його так званими «Слугами народу» не проходили “без дуже серйозних та небезпечних для української демократії зловживань, фальшувань і використання адміністративно-силового ресурсу”.

“Саме порушення виборчого законодавства, злочинне використання адміністративного та силового ресурсу, переслідування опозиції під час проведення виборів є ознаками того, як недолуга корумпована “зелена” влада перетворюється на режим”, – наголосив Турчинов. 

“Хочу звернути увагу так званих «Слуг народу», що Януковичу, брудні технології якого вони зараз так наполегливо копіюють, це не допомогло. Не можна зупинити падіння рейтингу проведенням фальшивих виборів, тиском на виборців, підтасовкою результатів. Навпаки, все це тільки прискорює падіння режиму”, – сказав керівник Центрального штабу ЄС, порадивши “слугам” вивчати не лише брудні технології, які використовували за часів Януковича, “але й те, чим закінчилися для режиму Януковича використання цих технологій”.

Спільноти прихильників
Підписатися на новини