Творчість
КНИГИ

Ілюзія страху

Рік видання: 2004
Підступність і жорстокість, божевілля і холодний розрахунок, зрада і лицемірство, глибока давнина і сучасність. Все переплелося і затягнулося в запаморочливий вузол ілюзії - «Ілюзії страху».
Як вибратися з лабіринту ілюзій і страху? Хто ми - жертви або кати? На ці питання намагається відповісти сучасний бізнесмен Короб та інші герої напруженого і захоплюючого психологічного трилеру...

Свідоцтво

Рік видання: 2006
Скільки необхідно пропрацювати робітником на комбінаті «Криворіжсталь», щоб потім стати главою спецслужби держави? Де та дорога, яка веде від «зразково-показового» секретаря райкому комсомолу до проповідника, протестантської церкви? Яка причина трагедій і перемог? Яка справжня ціна кар'єри? Як робляться революції? Для відповіді на ці питання можна написати велику і нудну книгу. Однак, Олександр Турчинов бути нудним не вміє.

Таємна вечеря

Рік видання: 2007
Роман поєднує в собі реальність з містикою і теологією. Проблеми, які зачіпає автор в книзі, актуальні не тільки з точки зору сучасного українського суспільства, але й у загальнолюдському сенсі.
Книга відрізняється неймовірними детективними поворотами і самобутніми трактуваннями особистих і суспільних проблем, що ставить її на вищий рівень творчої біографії письменника та сучасної літератури в цілому.

Пришестя

Рік видання: 2013
Головна тема "Пришестя" - боротьба добра і зла, протистояння Люцифера із Господом. Також у книзі Турчинов розкриває теми "світового уряду", який прагне тотального контролю над людством. Автор резюмує - кінець світу станеться не від космічної катастрофи, не від того, що вибухне Сонце — людство саме знищить себе, бо повсюдно панує бездуховність. Однак вихід є – переконує опозиціонер, його підказує Біблія.

Казка про Добромола

Рік видання: 2020
«Казка про Добромола» – це веселий і водночас сумний сатиричний гротеск на нашу сучасність, що цілком органічний у творчій палітрі відомого державного діяча і письменника Олександра Турчинова. Дотепно шаржована оповідь сприймається, як антиутопія ХХІ століття, своєрідне «криве дзеркало» сучасного суспільства, що викликає природний сміх в багатьох перипетіях сюжету. Ця книга-пересторога адресується широкому колу читачів.
Замовити книжку можна в книжковій мережі «Наш Формат»

Сказка о Добромоле

Рік видання: 2020
«Казка про Добромола» – це веселий і водночас сумний сатиричний гротеск на нашу сучасність, що цілком органічний у творчій палітрі відомого державного діяча і письменника Олександра Турчинова. Дотепно шаржована оповідь сприймається, як антиутопія ХХІ століття, своєрідне «криве дзеркало» сучасного суспільства, що викликає природний сміх в багатьох перипетіях сюжету. Видання двомовне. Російська версія адресована тим, хто ще не встиг вивчити українську.
Замовити книжку можна в книжковій мережі «Наш Формат»
КІНО

Ілюзія страху

Рік випуску: 2008
Тривалість: 01:21:45
В ролях: Андрій Панін, Олена Бабенко, Олексій Горбунов, Сергій Гармаш, Інга Стрєлкова-Оболдіна, Олександр Семчев, Олексій Петренко, Віктор Сарайкін, Давид Бабаєв, Віталій Лінецький
Опис: Фільм поставлений на подіях описаних у романі Олександра Турчинова. Він розкриває філософію багатогранності людських відносин в бізнесі. Як важко буває в цій справі досягти висот, на які жертви доводиться йти заради успіху. І чи зможе людина залишитися сама собою, чи не загубить первинну сутність. Ігор Короб - успішний бізнесмен, який відкрив свій шикарний МЕГАЦЕНТР. По дорозі в аеропорт він стає жертвою брудних справ бандитів. Його забирають до міліцейського відділку, пред'являють помилкове звинувачення у зґвалтуванні. Замикають у камері з засудженими. Там йому весь час ввижається людина в чорному, яку ніхто крім нього не бачить. Цей незнайомець вимагає віддати бізнес-центр і Короб під впливом постійного страху погоджується підписати будь-які документи. Опинившись на волі він шукає всі можливі способи зберегти свій проект. А також хоче відшукати зрадників і поквитатися з ними. Підозра падає на багатьох друзів, партнерів, і навіть кохану жінку. Проте фільм "Ілюзія страху" має дві паралелі. В одній Ігор Короб сучасний олігарх, а в іншій він бачить себе давньоєврейським царем Соломоном. Там він править людьми, тримаючи їх у повному страху, і будує всупереч усьому жертовник Молоху. Ці незрозумілі видіння дуже тісно переплітаються з реальним життям бізнесмена...

Спільноти прихильників
Підписатися на новини