Влада використовує фальсифікації на 208-му окрузі для перемоги свого кандидата
26 жовтня 2020, 21:25

Використання адмінресурсу, фальсифікації результатів та підкуп виборців знову повертаються в українські виборчі перегони.

Агітація за “Слуг народу” в день виборів у вигляді “преЗедентського опитування”, побудовані "сітки" з підкупу, брудні пропагандистські технології та замовні кримінальні справи не допомогли партії влади. “Слуги народу” ганебно програли місцеві вибори. Але вони не зупиняються і намагаються такими самими методами забезпечити перемогу кандидата від СН на 208-му окрузі, де відбуваються довибори до Верховної Ради України. Так, за соціологічними опитуваннями, там переконливу перемогу отримує лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко. В той же час, влада намагається протягнути свого кандидата. Всі багаточисельні заяви про підкуп виборців та порушення виборчого законодавства на 208-му окрузі залишаються без розгляду.

Олег Ляшко не є представником і навіть союзником ЄС. Але мовчати не можна! Подібне свавілля на виборах принижує країну і повертає нас у домайданівські часи, які, вочевидь, близькі по духу чинному керівництву країни.

Спільноти прихильників
Підписатися на новини