Розмови про конфлікти в силовому блоці та мій перехід в Міністерство внутрішніх справ – чергова спланована провокація
12 вересня 2016, 22:30

Сьогодні через окремі мас-медіа була вчинена чергова інформаційна диверсія російської пропагандистської машини на нашій території. Стиль роботи кремлівських провокаторів і їхні заготовки залишаються незмінними – дестабілізувати Україну зсередини, створити штучні конфлікти та посіяти недовіру. Нещодавно за допомогою такої ж тактики російська агентура розхитувала урядову коаліцію, стравлюючи попереднього прем’єра з можливими його наступниками. Тоді «аналітики» відправляли мене керувати Урядом. У них нічого не вийшло, бо державницькі сили замість протистояння продемонстрували зрілість і мудрість. Була збережена коаліція, оновлено склад Уряду та скориговано Програму дій.

Примітно, що неправдиві чутки про моє нове призначення ширяться у розпал путінського збройного божевілля на наших кордонах і на окупованих територіях нашої держави. Зараз саме той час, коли нам потрібна максимальна концентрація та консолідація. Ворог робитиме все, аби підірвати віру українців у нашу єдність і можливість дати гідну відсіч окупанту. Для цього він залучає не лише військові засоби, а й широкий арсенал брехні та дезінформації.

Хочу запевнити усіх негідників, які зазіхають на наш суверенітет і намагаються руйнувати нашу державу зсередини: не витрачайте часу і ресурсів: вас все одно це не врятує, бо ви приречені!

Спільноти прихильників
Підписатися на новини