Заява прес-служби РНБО
14 березня 2017, 12:20

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов звернувся до Державної служби фінансового моніторингу України та Національного антикорупційного бюро України з проханням провести оперативну перевірку провокативних заяв стосовно нього з боку злочинців-втікачів з команди Януковича, та поінформувати про її результати громадськість. 

Починаючи з 2014 року російські спецслужби системно працюють на дискредитацію лідерів Майдану та намагаються вигадати «численний компромат», зокрема, на Олександра Турчинова, якого російські політики відкрито називають одним із головних ворогів Кремля.

До останньої брудної провокації залучені екс-прокурор Ренат Кузьмін та екс-депутат Олександр Шепелев, які втекли від правосуддя України, та перебувають у розшуку і переховуються на території РФ.

Що стосується Шепелева, якого звинувачують в особливо тяжких злочинах, скоєних в Україні, він певний час перебував в російській в’язниці і був звільнений, почавши співпрацювати з ФСБ РФ, виконуючи будь-які брудні завдання та провокації за прямою вказівкою своїх нових господарів. Документи, що це підтверджують, перебувають у ГПУ. Щодо цього факту відкрите окреме кримінальне провадження.

Те, що озвучують Шепелев і Кузьмін - є не просто брехнею, але і позбавлене будь-якого сенсу та логіки. Хочемо нагадати, що заступник Генпрокурора Р. Кузьмін за вказівкою Януковича протягом 2010-2013 років намагався сфабрикувати проти О. Турчинова низку кримінальних справ, як проти одного з лідерів опозиції того часу. Через що ГПУ часів Януковича-Кузьміна ретельно перевіряла роботу О. Турчинова на усіх державних посадах. Навіть маючи необмежену повноту влади та нехтуючи правовими засадами, команда Януковича не змогла знайти жодного протиправного факту у діях О. Турчинова, аби висунути йому звинувачення.

Зараз Шепелев та Кузьмін відробляють своє право на переховування в Росії від українського правосуддя, тому з готовністю виконують вказівки спецслужб РФ, озвучуючи будь-які абсурдні нісенітниці та поливаючи брудом політиків, які мають антиросійську позицію і своєю роботою посилюють обороноздатність країни у протистоянні з агресором. 

Фейки від ФСБ спочатку подають російські ЗМІ, що чітко показує замовника, а потім цей бруд «вкидається» за гроші на українські маловідомі ресурси. 

Великий подив викликає той факт, що відвертий фейк російської пропаганди, не підтверджений жодними доказами, окрім «свідчень» злочинців-втікачів, які працюють за програмами російських спецслужб, почав тиражувати «24 канал» та деякі інші українські ЗМІ. Серйозна і авторитетна журналістика полягає у спроможності відокремлювати реальну інформацію від фейків пропаганди країни-агресора. 

Ця кондова пропагандистська «качка» дуже легко спростовується, тому що рух безготівкових коштів не можна підробити ані в Україні, ані за її межами. Фінансові потоки завжди можна прослідкувати незалежно від того, скільки часу минуло з моменту транзакції. Тим більше, коли це стосується сплати за будь-яку нерухомість. Тому Секретар РНБО України О. Турчинов звертається до Державної служби фінансового моніторингу України та НАБУ з проханням провести оперативну перевірку цих провокативних заяв та поінформувати про її результати громадськість.

Підписатися на новини