Вітання з нагоди Дня свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України
14 жовтня 2017, 10:03

Вітаю зі святом!

Сьогодні подвійне свято - День Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Вони співпадають не випадково. На опіку і заступництво Пресвятої Богородиці - покровительки Українського народу, Війська Запорізького та Української Повстанської Армії, здавна покладалися наші предки.

Це свято сповнено важливим змістом, бо пов’язано зі споконвічною боротьбою за свободу. І саме поєднанняісторичної пам'яті та духовних традицій - фундамент, на якому ми будуватимемо демократичну європейську державу.

Сьогодні українська армія стає однією з найбільш боєздатних в Європі. Наші славетні воїни – гідні спадкоємці духовних цінностей і продовжувачі славетних діянь предків - захищають від агресора свою Батьківщину. Успіх наших перемог у протистоянні з сильним і жорстоким ворогом - не тільки в сучасній зброї і професіоналізмі військовослужбовців, але, перш за все, в єдності нації.

Вічна пам’ять полеглим героям! Ваші імена навічно записані на скрижалях новітньої історії України, ваш безсмертний подвиг є прикладом для нових поколінь українців!

Вітаю зі святом всіх захисників і патріотів нашої держави! 

Нехай Господь береже всіх вас та Україну!

Підписатися на новини